tulee mieleen näistä vänkyröistä?
vili
genio.mente
modelli
kylpyamme seilori alve
Niin?
Kuka muusikko
muista säännöt
6
52
Vastaukset
- no näin vaikka
vili - Sepi Kumpulainen
genio.mente - Kari Peitsamo
modelli - Matti Nykänen
kylpyamme seilori alve - Allu Tuppurainen - Mä vaa
vili = Vili Vesterinen
genio.mente = gene vincent
modelli = Tony Halme
kylpyamme seilori alve = Alvin Stardust
Niin? = Nina Tapio- mä vaa
modelli kirjoitti:
Papu hiljaa!
Kälä kälä! Sweet!
vili http://tinyurl.com/krx23ca
genio.mente http://tinyurl.com/m9pv8jo
modelli http://tinyurl.com/83j3qnu
kylpyamme seilori alve http://tinyurl.com/lhed2y6- .............
vili- robin uran alussa
genio.mente- juice, ulkoisesti
modelli- m.a numminen
kylpyamme seilori alve-viktor kalborrek
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610