Tuhkavituille uusi hoitomuoto

Etsi jostain uusi ystävä ja huijaa tältä lapsi itsellesi hoitoon. Työnnä tämä pentu tuhkavittuusi viideksi viikoksi mädäntymään. Se jakaantuu ja Pyhän Hengen ollessa neljännellä viidenneksellä, ylennä itsesi ja alenna Saatana: synnytä Venus de Holm!
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin ei se aina ole miehessä se lapsettomuuden vika.

Äänestä
  • Niin, ei sitä pidä alkaakaan itseään syyttelemään. Jos äitinsä äiti on ollut vierasasukki; 1/3 sieltä toinen täältä, mistä ikinä keräillytkään, niin eipä siinä varmaan sitten sen paremmin, ei.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alissa_holm kirjoitti:

Etsi jostain uusi ystävä ja huijaa tältä lapsi itsellesi hoitoon. Työnnä tämä pentu tuhkavittuusi viideksi viikoksi mädäntymään. Se jakaantuu ja Pyhän Hengen ollessa neljännellä viidenneksellä, ylennä itsesi ja alenna Saatana: synnytä Venus de Holm!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu