Mitä tekisit mies jos...

mutjoon

Tyttöystävä olis laittanut kun nukut liukkarin kanssa leikkidildon sun perseeseen??

14

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eipisteitätälläkertaa

      Heräisin siihen äheltämiseen tietenkin, ja sit me vähä juteltais et mikäs sitä prinsessaa nyt jurppii ku se yhtäkkiä pitää unelmiensa prinssiä homona.

    • Eiköhän tuohon heräisi, ellei sitten ole alkoholin vaikutuksesta sammunut.

      Ja mitä tulee tekemiseeni/reaktiooni? Varmaankin olisin että "WTF!?" Ja tiedustelisin mitä tämmöinen päähän pisto? Liittyykö tämä johonkin fantasiaan, jonka hän haluaisi toteuttaa?

    • Kuka sellaiseen puuttuisi,
      leikkidildosta suuttuisi,
      suhteen laatu ei muuttuisi,
      ei herne nenään juuttuisi

      • jumatsuide

        Aww! Meillä on ihan oma vappurunoilija! Lausu lisää, kiitos. :)


      • jumatsuide kirjoitti:

        Aww! Meillä on ihan oma vappurunoilija! Lausu lisää, kiitos. :)

        Jos Väinämöisen pirtaan
        ei sovi niin vastavirtaan:
        :
        Kyllä sellaiseen puuttuisi,
        leikkidildosta suuttuisi,
        jo suhteen laatu muuttuisi,
        ja herne nenään juuttuisi


      • keukeumään

        Nyt menee toistoksi. Ota lisää skuppaa! Kuplii runosuonikin paremmin. :))


      • scrg
        keukeumään kirjoitti:

        Nyt menee toistoksi. Ota lisää skuppaa! Kuplii runosuonikin paremmin. :))

        Tarjosin vain sekä valkoisen ritarin että ruskean ritarin vaihtoehdon, siniset ja punaiset pillerit samalla kalevalaisella mitalla.


    • läpälläraiskaaminenonok

      Ei kai nyt leikkidildolla raiskaamisesta voisi suuttua. AITO dildo olisi tietenkin eri asia.

    • Pervopera

      Nauttisin.

    • tarralenkkari666

      "mitä tekisit, jos kumppanisi raiskaisi sinut"?

    • pelierkki

      Joo-o, seura tekee kaltaisekseen. Mitä pidempään täällä roikkuu sen sairaammaksi jutut muuttuu itsekullakin.

    • Setä_hämmästyi

      Mikä on leikkidildo? Dildoista olen kyllä kuullut, mutta myydäänkö niitä leikkiversioita lapsille leluosastolla.

    • Töräyttäisin sellaisen pierun, että dildo lentäisi kuin ohjus.

    • Fklweklöwefklöwfwfe

      Hämmästelisin taitoa että miten on saanut tehtyä tämän häväistyksen ilman että olen herännyt. Sitten pieraisisin kumeasti ja dildo sinkoutuisi roiskeiden kanssa pärähtäen kiinni umpibetoniseen seinään kuin alikaliberilaukaus panssarivaunun tykistä.

      Antaisin tyttöystävälle tuiman katseen ja käskisin siivoamaan aiheutetun sotkun, tekemään voileivät ja keittämään kahvit että saadaan tasapainottava hyvä herätyskin. Itse painuisin takaisin nukkumaan kiroillen noita saatanan naisia ja niiden oikkuja.

      Illalla sitten niputtaisin köysillä ja vöillä ja piiskaisin nuhteeseen. (vihaan aamuseksiä ja aamukurinpitoa. Aamut ovat perseilemätöntä aikaa.)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      357
      4224
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      139
      3713
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      9
      2411
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      11
      2224
    5. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      73
      2002
    6. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      150
      1891
    7. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      118
      1789
    8. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1788
    9. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1399
    10. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      1075
    Aihe