http://hymy.fi/uutiset/miss-suomi-etsii-tallaista-miesta/?shared=55076-5dfc749f-500
"Tulevan poikaystävänsä ulkonäön suhteen ei kaunottarella ole erityistoiveita.
-En katso heitä ulkonäöllisesti, haluan selvittää heidän luonteensa. Jos ihminen on mukava, hän on silloin silmiini myös kivannäköinen."
Tekeekö missi parodiaa naisista?
Tällaista miestä etsii miss suomi
8
158
Vastaukset
"-Hänen pitää ennen kaikkea olla hauska. Miehen pitää olla hölmö, uskaltaa olla. Hänen pitää saada minut nauramaan. Ja ei siis tosiaankaan mitään pahiksia, haluan kiltin miehen, Shirly kertoo lehdessä."
Missi haluaa selvästi erottautua muista naisista tällä kommentillaan. Valettahan se tietenkin on.Missitkin valehtelee. Ei sille kelpaa lyhyt tavis mies koska tavis tarkoittaa rumaa naisen silmissä. Paljonko vetoa että tuon missin seuraava mies on vähintään 180 cm.
- Ex----------PUA
Niin valehtelee.
Tuo linkkaamani linkki mikä on palstalla aiemminkin näkynyt, paljastaa, että valtaosa misseistä haluaa nimenomaan miehen ulkonäön ja pituuden perusteella.
Missi siis haluaa naisten naurattajan. No onhan se parempi idea kuin rikas ja tylsä.
- Naisasialooseri1
PalstanRuminMies! Nyt viestiä menemään missille, sinähän olet kertonut, että saat naisilta nettideiteissä aina loistavaa palautetta ennen kuin lähetät kuvasi. Missin silmissä olisit siis varmasti kivannäköinen ja missi voi lunastaa puheensa miestoiveistaan.
Mikäli missi puhuu lööperiä, niin sehän todistaa sen mitä olen sanonut monta kertaa, että kauniinkaan naisen pinnallisuutta ei hyväksytä ja että vain mies saa katsoa ulkonäköä, siksi missi ei uskalla olla julkisesti pinnallinen koska paskamyrskyhän siitä seruasisi jos hän syrjisi rumia miehiä. Sen sijaan sikarumakin mies saa olla avoimesti pinnallinen julkisuudessa koska mieheltä se on ok, Mentula hyvänä esimerkkinä. Miss suomi käyttää termejä kiltti ja pahis. Olisi mielenkiintoista kuulla hänen määrittelynsä kiltille ja pahiksille.
- Ex----------PUA
Todellisuustarkistus: http://fundamentti.blogspot.fi/2016/05/missien-miesihanteet-perikato-jatkuu.html
- paskaaaa
kaikenlaista paskaa sitä voikin paskalehdistö julkaista, voi vitun vittu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1931392
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138903- 85862
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52781- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253657Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä321616Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7605Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55599- 53584