Vituttaa tää

Mitävituperkelettä

Tää älykkyyshomma siis. Ihan saatanan perseestä, että pitää kelailla onko täys dorka vai aivan saatanan nero.

Haluisin jonkun definitiivisen vastauksen tähän vitun kyssäriin.

Kun tietäis paljo peli on, niin vois vaan flowaa eikä olla eksistentiaalisesti ahdistunut.

Kelailen että vois alkaa vaan imee börstaa ja lasolia. Mitä enemmän lukee, sitä tyhmemmältä tuntuu. Kaipaan sitä aikaa, kun kelasin snaijaavani kaiken. Siis ihan pokkana väitin osaavani asioita. Sit tein niitä asioita ja mulle maksettiinkin niistä vitun hyvin. Nykyään en kehtais. Vituttaa tietää tämäkin.

Saatana.

5

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ehkäpä sinulle on kehittymässä viisautta ymmärtää, ettei oikeastaan mikään ole niin kamalan tärkeää, että siitä kannattaisi ottaa niin tolkuttomasti stressiä.

      Tekee aina parhaansa: se saa luvan riittää. Vain bonusta jos se muiden mielestä on tarpeeksi hyvä.

    • VoiHyväJumalaSentään

      Ihminen, joka kirjoittaa kielemme tärkeimmät rumat ja kirosanat väärin on todella epäonnistunut. Vaikka sen kuinka yrittäisi selittää tilanpuutteella, niin kyllä se vaan on järjenpuutetta.

    • treenaahermojas

      - alkaisit kulkeen kyrvästä roikkumis treeneissä tai vaikka kyrvän jyrsimis harjoituksissa, se teekee hyvää sun heikoille hermoille.

    • Kuiso

      Kirjoituksestasi päätellen sinun ei tarvitse pelätä olevasi älykäs.

    • monotettu

      - mee poliisilaitokselle ottaan jeparilta monoa otsaan , se helpottaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      30
      2785
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      95
      1606
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      121
      1404
    4. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      37
      1214
    5. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      1160
    6. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      25
      1034
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      53
      962
    8. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      270
      951
    9. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      216
      909
    10. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      110
      856
    Aihe