Ilmeisesti aika edullinen sisäänpääsy, kun on kyseessä kaupungin omistama sali? Millaiset laite-ja painovalikoimat? Onko salilla aina ruuhkaa vai mahtuuko sinne hyvin treenaamaan? Kokemuksia?
Millanen mesta on Impivaaran uimahallin kuntosali?
4
495
Vastaukset
Ei tullut koskaan Turussa asuessa tuolla käytyä, mutta tietääkseni se pitäisi ollla kaupungin omistuksessa oleva sali, kun on ns. julkisen puolen kuntosaleja ja lisäksi myös uimahallin yhteydessä.
Kyllä siellä ainakin voi penislihas-treenejä tehdä, kun tiedän erän tyypin, joka käy siellä viikottain treenaamassa tatuoitua penistään:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ei ki se penislihasten treenaaminen oikeastan vaadi muuta, kun vaan remmin, johon kiinnittää painoja tai kahvakuulan, jota Bicky Royal-mies myös nostelee:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))Siellä on uhka törmätä neitsyeeseen.
- Buhahaha
Peris-darkkis tekee tällaisen aloituksen, jotta voi höpöttää bicky-soopaansa :D
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit214897Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3914449Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1152825Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku102457Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511952Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181938- 1231880
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439