Mitä minä kerroin täällä!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasa lähetää pienoiskopterin Marsiin.

Kun ihmettelin miksi sitä ei olla jo lähetetty esim curiocityn mukana niin voi sitä vittuilun tulvaa.

Mutta minä ole nero ja aina oikeassa. naSan piti sitten pölliä idean minulta.

Heheh..on ne surkeita, minä ole nero.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ja sitten sinä heräsit käsi potassa..

Äänestä

Heheh, Kateus vie Kalakin vedestä.

Äänestä
  • Kateellinen?Sinulle?Älä viitti mahtailla poika vai onko sinulla napoleon-kompleksi?

    2Äänestä

Napoleonilla saattoi olla kompleksi minun mahtavuudesta.

Nasan pitäisi maksaa minulle miljoonia nyt. Tosin ne järjettömät olisivat säästäneet miljardin jos olisi aivotoimintaa.

Äänestä
  • Jooooo, mis on su provikat?!?!?!?!!!!!!

    Äänestä

Sviddu mihinkään Marsiin ei koskaan tulla lähettämään yhtään mitään, se on varmaa se.

NASAn paskahöpinöitä koko Mars- projektit.
Kuuhun ei uskalleta enää edes tikulla kajota koska edelliset valeet saisivat vuorenvarmat vahvistukset.

Saattepa nähdä että teidän elinaikananne Kuuta ei edes kierretä elätte sitten kuinka vanhaksi tahansa.

Äänestä
  • NASAn uusi superraketti tulee kiertämään Kuun ja vielä ihmisiä kyydissä!Eikä siihen mene montaakaan vuotta.Amerikkalaiset tuntien tämä on vasta alkua ihmiskunnan siirtymiselle uusille alueille.Ja silloin denialistit ja muut räkänokat kaivautuvat häpeissään maan alle..
    https://www.youtube.com/watch?v=XcPtQYalkcs

    Äänestä

  • Hah hah, anna mun nauraa....D

    Äänestä

  • hähähähähääääää kirjoitti:

    Hah hah, anna mun nauraa....D

    Naurusi on kuin pikkuvauvan naurua kun vaippa on täynnä p...a.Ensin naurattaa sitten vit...aa.

    Äänestä

Suihkukopteri pomppisi Marsin harvassa kaasukehässä aivan toisella tavalla. Se toimisi kaasuttomassa Kuussakin. Ei tarvitse kuin korvata potkurit pienillä suihkumoottoreilla. Gyro pitäisi tasapainosta huolen samoin kuin näillä meidänkin koptereilla (drooneilla).
Alkuperäiset kuualuksethan toimivat samalla periaatteella.

Äänestä
  • En avaa linkkiä!Viruksia!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


buhahhhaaaaaaahaaaaaa kirjoitti:

Nasa lähetää pienoiskopterin Marsiin.

Kun ihmettelin miksi sitä ei olla jo lähetetty esim curiocityn mukana niin voi sitä vittuilun tulvaa.

Mutta minä ole nero ja aina oikeassa. naSan piti sitten pölliä idean minulta.

Heheh..on ne surkeita, minä ole nero.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu