Missä on näteimmät kassaneidit?
Kemijärveläiset
15
1572
Vastaukset
- TyhjätKassit
Iloisessa talossa?
- Panuboy
Kassalla tai sänkyssä.
Sillä on. - sieltälöytyy
Noon Rollossa
- kaikkiKauniita
J oku katkera aloitti jälleen linkin että päästäisiin siinä sivussa haukkumaan joitakin. Kemijärviläinen kun ei osaa antaa aidosti hyvää palautetta , haukkua senkin edestä.
- Hattuanostan
Kemijärviläisenä en todellakaan hauku ihmisten ulkonäköä, (enkä muutenkaan), sillä ulkonäöllemme emme voi mitään , se on luojan luomaa, mutta käytöksellemme voidaan. Kemijärven kassoilla ahertavat työntekijät ovat asiallisia ja miellyttäviä ihmisiä, huolimatta useidenki asiakkaiden töykeästä käytöksestä.
- Silkkipillut
Thaimaassa!
- Voivoi
Ei ainakaan ruokakaupoissa...
- NätitTytöt
Eikä kyllä kenkä-/vaatekaupassakaan. Saman kadun varrella olevassa parturissa taas mukavan näkösiä nuoria tyttöjä. Menkää sinne. Samalla rahalla kalju kuntoon ja silmälle iloa.
- mistä_vielä_etsisi
Kassaneitejä? Näteimmät? Kyllä se on niin, että hyvä sydän kaunistaa ihmisen. Luoduista kauneinkin näyttää noidalta ja hahmottuu helposti siksi, jos tuo esiin nurjan puolen.
Löytyisiköhän näiden linnkien takaa
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15278238/hyvaa-asiakaspalvelua-kemijarvella-
https://keskustelu.suomi24.fi/t/13832651/kemijarvi-tex
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15029538/koskakohan--saamme-kiinteistovalittajan-kemppaan
https://keskustelu.suomi24.fi/t/8204289/sokoksen-ylakerta--
https://keskustelu.suomi24.fi/t/14893858/kemijarvella-1--lidl-2--koivuniemi-ja-3--s-market
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15302976/kassamyyjien-kaytos
https://keskustelu.suomi24.fi/t/12325988/kemijarven-iskelmafestarit-on-hopohopoa
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15218903/missa-saa-huonointa-palvelua-kemijarvella
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15277800/tarvisiko-kemijarvi-uutta-kiinteistonvalittajaa
https://keskustelu.suomi24.fi/t/14840870/quotkiinteistovalitystaquot--kempan-tapaan!
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15120389/kemijarvella-parasta
https://keskustelu.suomi24.fi/t/8820572/uudet-nettisivut-perseesta - simpsettijees
simpsetissä vaalea nainen, lyhyet hiukset, upea
- Anonyymi
No missäs niitä nättejä myyjiä on ?
- Anonyymi
Alkossa!
Ehdottomasti;Hymylevät ja juttelevat "tuttavallisesti",katseet ystävälliset (ei tuomitsevat,vaikka ostatn "alkoa")!
Kävisi vaikka joka päivä,mutta en ole vielä alkoholisti.
Ulkonäköä ei voi moittia,silmä lepää ja kauniita on.
Palvelu on parasta,mitä olen saanut Kemijärveltä ! - Anonyymi
apteekissa
- Anonyymi
Tokmannilla
- Anonyymi
Litlessä ja alkossa upeita muhkeita pirkkoja
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18122386Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant779589Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.377567Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va846385SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1886076Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot475071HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1154721Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1034445Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942175Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821449