Minusta tuo lootus olis mun tyylinen auto jos se olis punainen väriltään. Sisustuksen voisi kans vaihtaa vaaleammaksi.
https://www.autotalli.com/vaihtoauto/36587643/Ferrari/California/2015/Helsinki?utm_source=mtv.fi&utm_medium=partner&utm_campaign=autotalli_kohdenosto&utm_content=mtv_468x400_16-4-urh
https://www.autotalli.com/vaihtoauto/36782736/Lamborghini/Gallardo/2005/Turku?utm_source=mtv.fi&utm_medium=partner&utm_campaign=autotalli_kohdenosto&utm_content=mtv_468x400_16-4-urh
https://www.autotalli.com/vaihtoauto/36780583/BMW/i8/2015/Raisio?utm_source=mtv.fi&utm_medium=partner&utm_campaign=autotalli_kohdenosto&utm_content=mtv_468x400_16-4-urh
https://www.autotalli.com/vaihtoauto/36466989/Lotus/Exige/2018/Vantaa?utm_source=mtv.fi&utm_medium=partner&utm_campaign=autotalli_kohdenosto&utm_content=mtv_468x400_16-4-urh
Minkä auton ostaisit
33
82
Vastaukset
Anteeksi, mutta tämä ei ole autofoorumi.
- misterkaakeliuuni
Anteeksi, mutta kiltti ja kunnollinen sinkkumies tarvitsee hienon auton, jotta saisi pillua tai ainakin voisi noutaa tilaamansa seksinuken postista.
Siksi autoista on korrektia keskustella tällä palstalla. misterkaakeliuuni kirjoitti:
Anteeksi, mutta kiltti ja kunnollinen sinkkumies tarvitsee hienon auton, jotta saisi pillua tai ainakin voisi noutaa tilaamansa seksinuken postista.
Siksi autoista on korrektia keskustella tällä palstalla.Ymmälläni olen.
misterkaakeliuuni kirjoitti:
Anteeksi, mutta kiltti ja kunnollinen sinkkumies tarvitsee hienon auton, jotta saisi pillua tai ainakin voisi noutaa tilaamansa seksinuken postista.
Siksi autoista on korrektia keskustella tällä palstalla.Mutta pisteet nimimerkistäsi :D
- misterkaakeliuuni
misspönttöuuni kirjoitti:
Ymmälläni olen.
Ihmiset toisinaan ovat. Hidasjärkiset useammin.
Väännän rautalangasta: Autokeskustelu kuuluu sinkut-palstalle, koska hieno auto parantaa leuattoman, lyhyen, kaljun ja mahakkaan, mutta luonteeltaan kiltin ja kunnollisen AT-miehen mahdollisuuksia solmia eroottispohjaisia suhteita vastakkaiseen sukupuoleen. Tai omaan, jos on homoseksuaali. - palstapohtija
misterkaakeliuuni kirjoitti:
Ihmiset toisinaan ovat. Hidasjärkiset useammin.
Väännän rautalangasta: Autokeskustelu kuuluu sinkut-palstalle, koska hieno auto parantaa leuattoman, lyhyen, kaljun ja mahakkaan, mutta luonteeltaan kiltin ja kunnollisen AT-miehen mahdollisuuksia solmia eroottispohjaisia suhteita vastakkaiseen sukupuoleen. Tai omaan, jos on homoseksuaali.Tämä on vahvistettava ilman muuta ja välittömästi!
Sikäli kuin olen selvillä palstajengin ajatusmalleista, tämä lienee tarkalleenkin
universaalin palstamarkkina-arvoteorian mukaista.
"eroottispohjainen suhde vastakkaiseen sukupuoleen.."
En tiedä teoriaa täsmentävistä alamomenteista, ajatuksena vaan että lieneekö eroottispohjainen suhde vaan autoon sinällään myös teorian mukaista ja siten suositeltavaa.....
ps. kumpaa sukupuolta auto muuten on?
Joku nelivetoinen Citymaasturi ois kiva
- Ha-ha
Jos haluat auton, niin osta itse minkäläisen haluat! Ei kukaan osta sinulle sitä 🖕
- Tämä-selvä
Kyllä Mies tarvii kalliin auton että saisi pillua.
- nom
Sen kun lähdet ja ostelet omalla rahalla sitä autoa. Kukaan ei välitä siitä
- Virhe.Käsittelyssä
Tässä sinulle sopiva! 🤣 Myyn sen sinulle ja halvalla, ainoastaan 125 000 € muut kulut
Käy tsekkaa ..
https://aijaa.com/nhUjqS - ikävä.kyllä
Lootus automerkkiä ei ole edes olemassa.
Kumpi vanhemmistas oli auto? 🙃
- misterkaakeliuuni
Äiti. Hän oli hieno Ferrari. Isäni sen sijaan oli ruosteinen kottikärry. Arvaat varmasti, että nuo kun risteytyivät, minun kohtalonani oli syntyä sinistä savua äänekkäästi piereväksi moottoripyöräksi. Ei erityisen kadehdittava kohtalo.
misterkaakeliuuni kirjoitti:
Äiti. Hän oli hieno Ferrari. Isäni sen sijaan oli ruosteinen kottikärry. Arvaat varmasti, että nuo kun risteytyivät, minun kohtalonani oli syntyä sinistä savua äänekkäästi piereväksi moottoripyöräksi. Ei erityisen kadehdittava kohtalo.
Mua on täällä sanottu koiranaiseksi...että sikäli..
- Unelmoidahanvoi
No jos mulla ois varaa ostaa mikä auto tahaansa, eikä tartteis miettiä muita autossa istujia yhtään, niin ostaisin tälläisen.
https://goo.gl/images/erjRZJ
Ehkä vois olla renkaat enemmän maastokovioiset ja vähemmän blingblingiä, mutta että sillä pääsis monenlaisessa maastossa ja vois vetää perässä isompaakin kärriä.
Mutta turhan tyyris mulle, joten tiruutin diiselisitikalla mielellään...K A M A L A.
Kerran näin kun tuollaisen kuskin paikalta tuli ulos pieni heiveröisen näköinen nainen, odotusten vastaisesti.Wwuwuw kirjoitti:
K A M A L A.
Kerran näin kun tuollaisen kuskin paikalta tuli ulos pieni heiveröisen näköinen nainen, odotusten vastaisesti.Taisi olla vielä joku arabi.
- macynhaamu
Jos mulla olisi varaa, mä en ajaisi autolla itte ollenkaan. :D
palkkaisin itselleni hovikuskin. Auto saisi olla nopee ja reagoida kaasuun heti. - Kunnonpeliprkle
Wwuwuw kirjoitti:
K A M A L A.
Kerran näin kun tuollaisen kuskin paikalta tuli ulos pieni heiveröisen näköinen nainen, odotusten vastaisesti.Eikä oo!!!
Jos ois hynää niin, etten pa.kalle taipuis, sen pitäis olla tuollanen kunnon monsteri. Pikkuruiset kääpiöt viskois pikkuämpäreillä diiseliä mäntien päälle, ainakin niitä oikealla jalalla potkasis persuuksiin. 😂
Sitten vois hätätilassa nykästä vaikka tuon takpihan vaahtelankannon sillä näin...
https://youtu.be/RBQ8ywSd7R4
Hehhhehee!!! Ja jossais prisman parkkiksella vois vahingossa tilsata jonkun ford ka;n tai smartin ja ois kovin pahoillaan omistajalle, kun se nyyhkis koppimoponsa ruhjoutumista. 🤣
”Olen todella.... todella pahoillani. Kyllä minun vakuutus tuon littanan autosi korvaa.... tule, mennään yhdessä tekemään ilmoitus, ota nessu”. 🤣🤣🤣 - Totteleesenaistakin
Wwuwuw kirjoitti:
K A M A L A.
Kerran näin kun tuollaisen kuskin paikalta tuli ulos pieni heiveröisen näköinen nainen, odotusten vastaisesti.Fiksu nainen.... ei oo huonoa rassia valinnut. 😉
- macynhaamu
Seuraavakin auto on varmaan Avensis. Uudempi farmari mitä nyt. :)
- seolishieno
Sellainen vuoden 69 mustanki jolla John Wick ajelee olis kiva
Dodge Ram 3500..
- Nainen39vee
Sekö on Lapin äo 50 natsien lempiauto?
Jos tällaisen perus työ miehen palkalla saisi ostettua jonkun uuden Leksuksen niin se tarjoaisi varmaan vieläkin herraskaisempaa kyytiä kuin tämä kasipätkä Volvo ja olisi vielä emo yhtiö Toyotan laatua.
Se on meinaan itellä ollut aina Toyotia ennen tätä Volvoa eikä koskaan ole jättänyt tielle eikä ole ollut ihmeempiä murheita. Mun vanha E mallin Carina on nyt poikani Jeren käyttö autona mitä hän pystyy aivan hyvin ylläpitämään opiskelijabudjetilla.Niin Lexus kyllä varmasti tarjoaisi vieläkin herraskaisempaa kyytiä, kun mitä se Kasipätkän Volvo:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Lisäksi se olisi myös sitä samaa kunnon Toyota-laatua:)))))))))))))))))))))))))))))))))
Mutta kyllähän niitä käytettyjä Lexuksia varmasti löytyisi ihan kelpo hintaan, niin sellaisen voisi varmasti hommata hyvin vielä senkin jälkeen, vaikka sillä olisi ajettuna joku 400 tkm:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sun poikasi saanut kyllä erittäin hyvän ja luotettavan käyttöauton tosta sun vanhasta E-mallin Carinasta:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ei ehkä mikään varsinainen Bemarin kaltainen brassailuauto, jota esitellä nuorisolle, mutta ainakin varmasti edullinen ylläpidettävä ja vielä erittäin luotettava.Lämmin kiitos ilmaisesta mainoksesta 🤗
Mutta noin muuten meni hieman metsään. Nimittäin mun vm.2008 Vito on varsin siistikuntoinen ja kevään tullen vielä siistimpi kun otan pari alkavaa ruostepilkkua työn alle ettei pääse etenemään pahaksi.
- HerranPieksut
Nykäsen Matin entisen turbo-Saabin. Joku jenkki voisi voisi kanssa olla kiva... vaikka '68 Camaro.
- punaiset
Sinkulle sopivia urheiluautoja on vain Porche 911 ja Corvette 69–
- 40mies
Menasin ostaa teslan mutta luin juttuja että ne posahtelee ja niissä on isoja vikoja joten ostin fordin
- vvvp-
Ja fordissako sitten ei ole mitään vikoja?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442992Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1022258Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482094Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175