Etsin hoikkaa neitseellistä naista pidempään fwb-suhteeseen..
Minun ihannenainen.
10
144
Vastaukset
- Anonyymi
Millainen on neitseellinen nainen? Nainen, joka esittää neitsyttä vai?
Nainen kuka ei ole harrastanut kahdenvälistä seksiä koskaan..
Nyt minun kanssa pääsee harrastamaan ja muutenkin kaveria illanviettoihin...
Voitais käydä vaikka leffassa jne.- Anonyymi
blade83 kirjoitti:
Nainen kuka ei ole harrastanut kahdenvälistä seksiä koskaan..
Nyt minun kanssa pääsee harrastamaan ja muutenkin kaveria illanviettoihin...
Voitais käydä vaikka leffassa jne.Aivan kuin tämä olisi trollausta.
Miten todennäköisenä pidät sitä, että seksistä pidättäytynyt nainen haluaa panosuhteen ensimmäiseksi suhteekseen?
Mikäänhän ei kiellä toivomasta, mutta että vielä kirjoittelee näitä ikään kuin olisivat reiluja ja realistisia toiveita, huh. - Anonyymi
blade83 kirjoitti:
Nainen kuka ei ole harrastanut kahdenvälistä seksiä koskaan..
Nyt minun kanssa pääsee harrastamaan ja muutenkin kaveria illanviettoihin...
Voitais käydä vaikka leffassa jne.Tuskinpa semmosta löytyy.. jos nainen ei ole tiettyyn ikään harrastanut seksiä, niin miks tahtois nytkään? No hullulla on halvat huvit.. Varmaan trolli, eihän kukaan täysjärkinen tommosii kirjoittele..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskinpa semmosta löytyy.. jos nainen ei ole tiettyyn ikään harrastanut seksiä, niin miks tahtois nytkään? No hullulla on halvat huvit.. Varmaan trolli, eihän kukaan täysjärkinen tommosii kirjoittele..
Ellet vielä tiedä kuka tämä blade83 on niin vihjaan että osuit oikeaan. Neuroottinen ja pimahtanut.
- Anonyymi
blade83 kirjoitti:
Nainen kuka ei ole harrastanut kahdenvälistä seksiä koskaan..
Nyt minun kanssa pääsee harrastamaan ja muutenkin kaveria illanviettoihin...
Voitais käydä vaikka leffassa jne.Jaaha, ryhmäseksin harrastelemisen kuitenkin hyväksyt.
Minun ihannenainen olikin näköjään vaikea pala hyväksyä sellaisille ketkä eivät täyttäneet kriteereitä:D ...No eiköhän teillekkin vielä joku löydy.
Niin, ja vielä lisäyksenä piti sanomani, että ihannenaiseni pitää myöskin leffoista.
Toivottavasti löytää minut, niin saan hänestä kaverin kenen kanssa käydä leffassa...
Mieluiten katson toimintaa, kauhua, fantasiaa ja sen sellasta:)- Anonyymi
hups.
Edelleen vapaa..
- Anonyymi
Etkö sä nyt oo jo tajunnut et ei ne neitseelliset naiset sua halua eikä tahdo
Käden seurana saat olla jatkossakin fwb seurana
Parasta ennen päiväys on jo mennyt, joten lompakon ja pankkitilin pitäisi sitten näyttää äärimmäisen hyvältä ja myös jakaa niitä varoja, se voisi tuoda pientä mahdollisuutta ”peliin”, luulen et aika heikkoa, mut ehkä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412064- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637