Eikö 15 minsaa riitä tyydytykseen ja sit voi mennä kotiin, ei sitä kannata koko yötä olla.
Yhden yön suhteet
21
<50
Vastaukset
Ei siihen tarvita kuin käden ja esinahan välinen ohut suhde, sekä alle 5 min kun on homma jo paketissaan. :oD
- Anonyymi
tyttö vastas niin tyttömäinen vastaus eli tyttö lähetti nasevan vastauksen miehelle tai miehille
Anonyymi kirjoitti:
tyttö vastas niin tyttömäinen vastaus eli tyttö lähetti nasevan vastauksen miehelle tai miehille
Aivan oikein Pentti....otahan tästä keksi! :oD
- Anonyymi
Kyllä, se vanhalle miehelle riittää..
- Anonyymi
Naiset on yksinäisiä, kyllä niille 15 minsaa riittää miehen kanssa.
- Anonyymi
Olen kuullut myös kaverista joka tällaisen aktin jälkeen ehti vielä takaisin samaan baariin josta oli naisen pokannut. Siinä alkaa olla tapahtumia yhdelle yölle ihan mukavasti.
- Anonyymi
Yhden yön suhteeseen kuuluu myös esileikki, hellyys ja netflix jälkeenpäin :)
- Anonyymi
Pelkkä pussailu vie jo 15 minsaa. Sitten pitää myös hyväillä tissejä 15 minsaa ja pimpsaa puol tuntii naisen suihinotto. Esileikki voi kestää jo tunnin ja sitä ennen pitää jutella mukavia kuten että tää on sitten yhden yön juttu, turha soitella perään. Seksin jälkeen pitää halailla vielä tunnin verran joten mies voi päästä kotiin vastaa aamu seiskalta.
Mun mielestäni yö kestää yön eikä 15 minuuttia.
- Anonyymi
Wwuwuw kirjoitti:
Sinäpäs sen sanoit.
Koko yö wuwuwuwuwuwu:in kanssa saattaaa olla yhtä tuskaa.
Anonyymi kirjoitti:
Koko yö wuwuwuwuwuwu:in kanssa saattaaa olla yhtä tuskaa.
Mulla on aina piiska mukana.
Jos lähden treffeille, niin se on koko illan ja yön yli juttu...Ei ole kiire pakoon.
Minulle onnistunut ilta ei olekkaan pelkkää seksiä, vaan suurempi kokonaisuus, jossa on muutakin ohjelmaa ja illan viettoa yhdessä. Kun ei parisuhteessa ole, niin kyllä sitä haluaa myöskin nukkua naisen vieressä edes joskus ja sitten se läheisyys.....Nämä on kaikki tärkeitä asioita... Kun löytäisinkin kriteerieni mukaisen naisen vakisuhteeseen..hmm...Onhan sillä henkisestikkin aika suuri merkitys ihmiselle. Ystävän....Niin juuri...Ihmisellä on hyvä olla edes yksi ystävä elämässä ketä tavata riittävän usein.Kun olen lueskellut tätä aloitusta, mielessäni on ollut juuri tuo, jonka toit esiin.
"niin kyllä sitä haluaa myöskin nukkua naisen vieressä edes joskus ja sitten se läheisyys.....Nämä on kaikki tärkeitä asioita."
Toisen vieressä nukkuminen, läheisyys, niihin tarvitaan aikaa enemmän kuin se 15 minuuttia.
- Anonyymi
Mutta sitten pitää ottaa yhteiset orgasmiselfiet instagramiin. Joskus kuvatessa menee kauemmin kuin itse seksiin. Sitten jos oikein halutaan elvitellä, pitää ottaa selfieitä useammassa paikassa: takaapäin parvekkeella, perinsteisesti vuoteessa...jne. Siinä helposti vierähtää viisikin tuntia kun koitetaan keksiä kuvauspaikkoja ja tapoja, joita kavereilla ei vielä ole omilla sivuillaan.
Mutta jos haluaa aamulla uudestaan?
Silloinhan se onkin melkein parasta.
Joskus olen naureskellut kun naiset valittavat, että miks miehet humalassa yrittävät iskeä kun ei heillä kuitenkaan seiso. Ehkä ei illalla, mut naiset onkin niin kärsimättömiä. Aamulla seisoo varmasti.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1515172
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413263- 2463106
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442648- 361824
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271605Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411566- 161457
- 231437
- 241337