Ehkä pakenee töitä
tai on oikeasti
mutta jo näin monta vuotta samaa rataa
mitä muka järkeä
vois jo näön vuoksi ees parantua
taisivat jo väsyä sairaalassa
elämässä on liikaa nähtävää, jotta jaksaa sairaala arkea
Ihmettelen yhtä kaveria, joka yhä jaksaa olla hullu
Anonyymi
1
74
Vastaukset
- Anonyymi
Hulluuden ja luovuuden ero on hiuksen hieno. Luovuus luo taidetta, josta maksetaan hullun kuoltua, mutta hullun hoito maksaa veromarkkoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103