Tidii tadaa töttöröö. hölörömpsis pöö.
Tämä on sulle. Tiedät kyllä kukaa oot.
19
71
Vastaukset
- Anonyymi
Hoh hoh
Titityy sulle vaan 🙄 Mä en tiedä kuka mä oon.
- Anonyymi
Olet minä.
I am Spartacus!
- Anonyymi
Taitaa sulle alkoholi maistua
Nyt korkki kiinni rkle!
- Anonyymi
Oliko sellainen elokuvakin että tiedät kuka puhuu
- Anonyymi
Tottakai mää tiedän kuka mää oon. Mutta tiedät sää kuka sää oot?
- Anonyymi
Tiedän kuka oon. Mutta et taida itse tietää kuka SÄ oot. 😄
- Anonyymi
Joo, taidan tietää, hospoti pomiluijaa.
Luulit että tää on ikävä-palsta? :) Eksyin sinne joskus männä vuosina kerran pari, siellä oli tuommonen meininki.
- Anonyymi
Ootko käynyt nettideittailu palstalla?
Siihen verrattuna sinkut on varsinainen onnen ja rakkauden tyyssija... Anonyymi kirjoitti:
Ootko käynyt nettideittailu palstalla?
Siihen verrattuna sinkut on varsinainen onnen ja rakkauden tyyssija...No en kyl ole. Olisi vielä vieraampi aihealue kuin tää sinkut 😄 En ole koskaan nettideittaillut ja mahdanko koskaan nettideittaillakaan. Kai palstalla siitä aiheesta keskustellaan?
- Anonyymi
Juurihan puhuimme puhelimessa? Mitä nyt taas?
>Simiti<- Anonyymi
..........🦜
- Anonyymi
Toivottavasti jokainen meistä tietää, keitä me itse olemme
Ok, kiitti. Samat sulle ja kaada ittelles vaan..
Töks, töks, töks.........kops. Siis 5 tuntia herätyksen ja huonosti nukutun yön jälkeen. 🥱
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825107Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813656Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers73125SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun253078SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt612697SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412316Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1032253Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292117Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan752095Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922059