Suoli24:n keskustelupalstat ovat aivan hanurista. Siis palsta itsessään ok, toimii ja hyvin organisoitu ja melko selkeärakenteinen. Mutta lukijat ja ennenkaikkea kirjoittajat, eli yleisö. No kai sille duuanreitakin alemmalle kastille pitää joku mediapaikka olla....
Olen todella tyrmistynyt kielellisestä kehittymättömyydestä, kateudesta, asiasisällöstä ja oman pahan olon oksentamisesta. No, kai sillekin pitää joku viemäri olla, olkoon se tämä suoli24. Aikamoista, suuttumisen sijaan yllätyin tuntevani sääliä tänne kirjoittavia kohtaan, reppanoita, joilla ei ole oikein mitään päänupissaan, ainakaan aiheista päätellen.
Lienee parempi lopetettaa tämä vuodatus, tämähän on toisaalta minun oman pahan olon poiskirjoittamista, nimettömänä puskista huutelua, eli seura tekee kaltaisekseen kun tänne tulin roikkumaan. Toivon teille kaikkea hyvää, yritetään päästä irti pikkusieluisuudesta ja miettiä isompia kokonaisuuksia.
Luet tätä, olet siis alinta kastia?
8
737
Vastaukset
- Anonyymi
On hyvä että on tälläinen palsta missä jokainen saa ilmaista mielipiteensä asiasta, kuten tämänkin keskustelun aloittaja.
Mottoni on "Jos ei ole mitään sanottavaa, kirjoita lyhyesti".
- Anonyymi
Tämä on ainoa kanava jossa kuntalaiset voi tuoda omia näkemyksiään esille.
- Anonyymi
No,mikäs itte luulet olevas?parempaa kansaa?
- Anonyymi
Suoli24:n keskustelupalstat ovat aivan hanurista. Siis palsta itsessään ok, toimii ja hyvin organisoitu ja melko selkeärakenteinen. Mutta lukijat ja ennenkaikkea kirjoittajat, eli yleisö. No kai sille duuanreitakin alemmalle kastille pitää joku mediapaikka olla...., HELVETIN PASKAHOMO TÄÄLLÄ ON HYVÄT KESKUSTELUT, OLET HELKUTIN SONTIAINEN HOMO, ELÄ IKINÄ TULE TÄLLE KANAVALLE OLET PELTOVUOMALAINEN KUSIAINEN VÄHÄ ÄLYINEN SIKA. TÄTÄ KANAVAA EI IKINÄ SULJETA NÄIN AIVOTTOMAN MOUKAN TAKIA (SUOMI24 ELÄÄ VOI HYVIN KAIKKIEN KANAVA JOPA TÄMÄN RUSSAKAN VUOKSI)
- Anonyymi
Kirjoittaja suhtautuu ilmeisen kielteisesti seksuaali vähemmistöihin.
- Anonyymi
Me ollaan sankareita kaikki,,,, Mitäs itse täällä kuikuilet, oikeassa olet, tervetuloa vajakkien seuraan. Meitä on täällä jo kymmeniä, jotka urputtavat joka asiasta. Missä asut, lähemä kattomaan kuinka syvä Ounasjärvi on.
- Anonyymi
Jo vain. Homoko oot aloittaja. Vaikuttaa siltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671404
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä40995Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 36616
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20602Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17563