Kokonaan uusi ulkomuoto tulee autollesi, ajat moottoritiellä 120km/h rajoituksella REILUA ylinopeutta väärään suuntaan ja törmäät:
https://www.ksml.fi/uutissuomalainen/6036490
Trendikäs uusi muotoilu.
Tuolla tavoin autosi saa uuden designin.
7
280
Vastaukset
On taas ikävä kommentti, miksi tahtoa noin ikävää kohtaloa toiselle.
Onpa ollut hurjan näköinen onnettomuus. Todella surullista!
Mutta ei käy kateeksi myöskään niitä jonoon mahdollisesti juuttuneita, jos on tullut vaikka vessahätä tai ei ole ollut juotavaa mukana autossa. Joka tapauksessa kiireet ovat loppuneet siihen kaikilta, enemmän tai vähemmän pysyvästi.Mä juutuin joskus eurooppa neloselle ruotsissa. Niin siinä oli jotain hollantilaisia jätkiä. Niin se kusi ihan siihen keskelle tietä.
JeroP kirjoitti:
Mä juutuin joskus eurooppa neloselle ruotsissa. Niin siinä oli jotain hollantilaisia jätkiä. Niin se kusi ihan siihen keskelle tietä.
Mieskin vielä pystyy suojaamaan itsensä hätätilassa edes jotenkin, mutta naisen on ikävä kyykistellä..
- Anonyymi
Savolainen höperö painanut 110 kymmen klasis!😎
- Anonyymi
Viinamiehellä ollut varmaan kiire naisen luokse.
- Anonyymi
Hirvittää. Olikohan tuo jo kolmas vanhus parin vuoden sisään joka ajanut lähes tuossa samalla pätkällä väärään suuntaan motorilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt631197- 1071183
Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa146876Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv64863- 68767
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel108677Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto100653- 56646
- 78581
- 41554