Nuorena sai kuulla, kuinka loppu on nurkan takana, eikä ehdi mitään tehdä. Sen mukaan sitten jäin vain oleilemaan. En tehmyt myöskään uskonnollisessa mielessä mitään. Jin vain tuuliajoille. Niin on koko elämä mennyt. Tuuliajoilla oleilemista.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Eihän mikään kannattanut. Loppu oli koko ajan lähellä.
- Anonyymi
Vaikka maailmassa on tapahtunut mitä tahansa, ei se loppua ole tuonut.
- Anonyymi
Mua auttoi pois tuuliajolta Viisain Kuningas Salomo . Hän ilmestyi ja kutsui 1994 Israeliin rukoilemaan ainoaa tosi Jumalaa.
Hän sanoi EI SUOMESSA OLE JUMALAA, JOKA KUULEE RUKOUKSET VAAN ISRAELISSA AINOASTAAN.
Kävin Israelissa 1996 mikä mullisti elämäni. Koin sen jälkeen VIISI ilmestystä ja sain tietoa siitä missä nyt mennään. Enää ei tarvitse olla tuuliajolla.
Pitää sun ymmärtää että Jumala on etelässä eikä täällä pohjoisessa, jossa pedot luikkaa. Jos aiot selvitä tuuliajolla olemisesta sun pitää olla hyvin rohkea ja tutustua vieraisiin uskontoihin.
Imaami Mahdi, Profeetta Isa ja Elia ovat tulossa mutta 1998 taivaasta alas syöstyt demonit ja saatana ovat muodostaneet maan päälle voimakkaan järjestön joka kykenee sumuttamaan kaikki. Et ehdi enää mukaan täysin parhaaseen Mahdiin. Saatana on jo väärentänyt internetissä olevia dokumentteja hänestä. Ja puuhaa myös VÄÄRÄÄ MAHDIA.
Viisasta oli valita Mahdi jo 2011 jolloin merkit hänestä alkoivat tiivistyä. Nyt on niin paljon liikkeellä tietoa ja disinformaatiota hänestä että aidon Mahdin tunnistaminen on vaikeaa.
Mihin jokainen vielä ehtii mukaan on Brahman joka tulee 2780 jkr odotus. Tuo ensimmäinen ELÄVÄ OLENTO on Jehovan juuri ajallaan valmistama. Hän on nelipäinen mutta muuta en hänestä tiedä. Hänen odotukseensa jokainen ehtii vielä mukaan.
2024 Mahdi
2100 Vyasadeva
2400 Elia eli Narada
Nämä ovat jo aika lailla kovaa menossa ja saaneet paljon kannattajia. Niihin et pääse enää ensimmäisten joukkoon.
Aina ei tarvitse olla ensimmäinen, mutta kesken kaiken joukkoon tullut ei ehdi kaikkea omaksua puhtaana.
Siunausta! No se on kyllä omaa tyhmyyttä, jos edes Peräilman päästelyä ei ole opiskellut. Jo sillä olisi pelastunut, ja olisihan se hauskaakin ollut.
Sillä sanoihan jeesus lapsille Kolkattalla, laskekaa Peräilmaa niin että hippulat vinkuu. Mutta varokaa, ettei sentään turahda housuun. Kohtuus kaikessa, jopa Peräilmassakin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470