Lahden massa ravintola pizzeria on huono

Ei kannata tilata sieltä pizza paksua taikinaa vähän täytettä tulee kylmänä ei kannata edes käydä siellä muilta on tullut myös negatiivista palauttetta esim. Että astiat likaisia.
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä on tuon kuppilan nimi vaii onko sen nimi Lahden massa ravintola? Vähän outo nimi ravintolalle. Missä sijaitsee? Lahdessa?

Äänestä
  • Joo sijaitsee lahdessa ja tuo on sen nimi

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Joo sijaitsee lahdessa ja tuo on sen nimi

    Siis ravintolan nimi on Massa? No jopa outo nimi ravintolalla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei kannata tilata sieltä pizza paksua taikinaa vähän täytettä tulee kylmänä ei kannata edes käydä siellä muilta on tullut myös negatiivista palauttetta esim. Että astiat likaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu