Olen seurannut ¨"huvittuneena" Hossin tempoilua ja väittäisin että hän ei ole häirikkö vaan oire (mitä helvettiä...)
Silloin kun ihminen joutuu häiriintyneeseen ympäristöön niin hän alkaa vähitellen käyttäytymään oudosti ja mikä olisikaan otollisempi kasvualusta hulluudelle kuin tämä palsta.
Nyt joku typerys ryhtyy väittämään allekirjoittaneen olevan näiden kirjoitusten takana, mutta ajelisinko minä pappatunskalla.
http://www.youtube.com/watch?v=Ir8Y4iFrWk8
"Volvo S80"
MarttyyriMallari-TTt
Tapaus Hossi
2
241
Vastaukset
- häirikkö hiljaa :!
"Nyt joku typerys ryhtyy väittämään allekirjoittaneen olevan näiden kirjoitusten takana, mutta ajelisinko minä pappatunskalla"
no jos ajelee wanhalla setämiesvolvolla niin pappatunska ei siitä eroa statuksessa millään tavallataisi kateus iskeä ja se olikin kirjoitukseni tarkoitus :)
"Teitä on niin helppo naruttaa"
MarttyyriMallari-TTt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5571818Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18887- 84873
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101806Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50729Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki2717- 63715
- 68695
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74638- 65543
