viettää aurinkoisen päivän sisällä palstaillen?
Mitä mieltä olet ihmisestä
8
333
Vastaukset
- en....
Kuule en mitään mieltä, koska jos pohdin jotakin, pohdin ensisijaisesti tekstien sisältöjä. En ole kiinnostunut analysoinnista tuossa mielessä. Enkä eittämättä myöskään kaipaa häiriköiviä keskustelijoita keskustelupalstalla sotkemaan keskustelua epärelevantisti, jos keskustelupalstalla satun olemaan.
allerginen niin jaan olon. Mitäs muuten ajattelet ihmisestä joka on sateisen päivän sisällä palstaillen? Jos diagnoosit ovat erit niin mikä on se raja (lämpötila, pilvisyys, etc.) jossa diagnoosi muuttuu toiseksi? Onks se raja jyrkkä vai muuttuuko se hiljalleen?
- ???
miten tuosta voi muodostaa mielipiteen...?
Vissiin eri mieltä kuin sinä? Ps. Tulin juuri parin tunnin lenkiltä.
mitkä ovat ne velvoitteet, mitkä ihmisen on suoritettava, kun tulee aurinkoinen päivä. Itse olin juuri useamman tunnin ulkoilmassa, mutta teinkö siellä juuri oikeita asioita, se kiinnostaa nyt minua.
vähissä vaatteissa liikkuminen on minimivaatimus - ja yksin keskellä metsää ei täytä velvoitetta. Vanhemmat ja rupsahtaneet voivat sit lakaista lehtiä. Sä saat keksiä miesten velvollisuudet.
ttuplai kirjoitti:
vähissä vaatteissa liikkuminen on minimivaatimus - ja yksin keskellä metsää ei täytä velvoitetta. Vanhemmat ja rupsahtaneet voivat sit lakaista lehtiä. Sä saat keksiä miesten velvollisuudet.
en mä hoksannut lakaista lehtiä:/ Jaa miehet, eiköhän niillä ole ne samat ja polkupyörän kevätkuntoon laittaminen:)
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
en mä hoksannut lakaista lehtiä:/ Jaa miehet, eiköhän niillä ole ne samat ja polkupyörän kevätkuntoon laittaminen:)
laittaa pyörän kuntoon - mut entäs jos sen on jo huoltanut? Tuntuu niin tyhmältä öljytä ketjuja joka ainoa poutapäivä - eikä siitä kiitä edes luonto.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5291693Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18857- 84833
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101776- 63705
Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai49701Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki2657- 63656
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?64574- 65523