Ystäviä kaipaisin elämääni, lenkille, shoppaileen,kahville ja silloin tällöin myös viihteelle jne.
Itse olen 35-vuotias parisuhteessa elävä nainen. Elämästäni puuttuu nykyisin ystävät joidenka kanssa voisi
puhua, nauraa ja itkeä.
Tampere ystäviä
5
566
Vastaukset
- ulkoilua73
Laitoin juuri "Lenkkiseuraa Tampereelta" viestin ja huomasin sitten sinun viestisi. Itse kaipaan uusia ystäviä esim. kävelylenkkien merkeissä Tampereella, mikseipä viihteellekkin joskus. Laita osoitteesi jos haluaisit lähteä vaikka ulkoilemaan. Olen siis 37-vuotias nainen Treelta, asunut täällä nyt 7kk.
Tänne saisi viestiä pistää 31 v naiselle joka myös uusia kavereita mielellään vastaanottaisi.
[email protected]- hippuneN'
täällä olisi myös samoin ystävää kaipaava 40 v. nainen, niin ajatustenvaihtoon ja yhdessäolon viettoon kuin yhteisiin harrastuksiin, kiinnostuksiin ja menoihin. Onko sinulla sähköpostios. minkä kautta saisi yhteyden?
- siiruna35
Eli sähköpostiosoitteeni on [email protected]
- Gildan1
Tännekin saa kirjoitella! Olen 37-v. vapaa, lapseton nainen Mansesta. Sähköpostini on [email protected].
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045271Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12326006SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011213Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17310814Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229717Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491