on nyt monta päivää häirinny ja tulee sama viesti monta kertaa pävässä
"Hei ystävä, näen kuvan Facebook. Onko tämä sinun valokuva?" ja alla on sit joku ihme linkki
aina mulla on näit tullu mut ei koskaa näin useesti että häiritsee jo
viirus mesessä?
5
185
Vastaukset
- heippa vaan
Ota kuvakaappaus siitä kohtaa, missä tämä ongelma esiintyy (Prt Scr-näppäin). Tallenna se omiin tiedostoihin. Mene sitten kuvamajaan tai aijaa.com:iin ja lähetä se kuva sinne. Ota sitten se linkki (muistaakseni alimmainen niistä kaikista) ja kopioi se tänne, niin saadaan kaikki katsoa, minkälainen ongelma on kysymyksessä. Mutta muista, että kuvakaappaus tallentaa kaiken sillä hetkellä kuvaruudulla olevan, joten älä jätä siihen mitään henk.koht. tietoja näkyviin.
- jijfijfsdklöm,cxz
tonttu!
Kaverihan jo sanoi missä vika! Mesessä liikkuu taas noita viruslinkkejä ja kaveria ärsyttää niitä saada ruudullensa. - ....
jijfijfsdklöm,cxz kirjoitti:
tonttu!
Kaverihan jo sanoi missä vika! Mesessä liikkuu taas noita viruslinkkejä ja kaveria ärsyttää niitä saada ruudullensa.Enhän minä ole joulupukin pajalla? Olis vaan ollut kiva nähdä, minkälainen se hänen ongelmansa on.
tulee noita samoja parilta tutulta joiden kanssa mesetän. eli he ovat lähettäjiä mukamas. no, tunnen molemmat tyypit sen verran hyvin että heidän koneeltaan löytyy tälläkin hetkellä varmaankin muutama mörkö.
se on sitä kun ei yhtään nähdä vaivaa skannata kone välillä jollain tutkalla.- Jåå-
Normipäivä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 892036
- 1281372
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231320Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau271271- 661192
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3361017- 85929
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?53858- 121777
- 82766