Mies on käynyt hyvin lyhyitä vierailuja nyt kesästä alkaen, soitaa harvoin, eipä vastaa ainasoittoihini. Eilinen käynti oliko se "sääli" käynti. Mihin mahtoi olla niin kiire. Loppuuko tämä meidän ikäihmisten 2,5 vuoden suhde. Näkyykö mitään tulevaisuutta minulle.
Mitenhän tässä käy?
1
54
Vastaukset
Hei
voi sinua kun olet niin harmissasi. tietenkin odotat sydän lämpimänä hieman enemmän huomionosoituksia ja hyvää kohtelua rakkaaltasi.
en oikein usko, että tuosta tulisi sen tulisempaa suhdetta. mies on niin omissa hommissaan ja tekemisissään kiinni, ettei hän tarvitse enempää itselleen. hänelle pienet juttutuokiot riittävät.
mutta sinä tarvitset enemmän läheisyyttä. ei se eilinen mikään säälikäynti ollut, pikemminkin tervehdyskäynti.
tuo ei tuosta parane, ei siltä tunnu. sinä tuhlaat aikaasi odottamalla jotakin, mikä ei tapahdu.
ei rakkaus ikään katso, voisit aivan hyvin mennä jollekin pienelle matkalle tai muuten piristyspäivää viettämään jonnekin. unohdat sellaiset, jotka eivät sinulle anna mitään. on muitakin tanssitaitoisia yksilöitä, jotka odottavat seuraasi.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39906Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad32644- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26578- 25555
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30547Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17543Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17523