Kissalepakolle :)

Loimu-

Hei

Olen vaalea nainen, en mikään nuorikaan enää. Uudessa parisuhteessa ja lapsia edellisesrä liitosta. Millaista elämää näet meille tulevaksi?

2

67

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vaikeuksien kautta voittoon. nyt on vaikeampi jakso menossa liitossa jotka etsii omaa paikaa. eroa en näe ennemikin yhteen lutvituu paikaleen. ja lujituu yhdeksi puuksi. salaisuuksia ei juuri ole vaan silti on hiljaista mut nautinolisia tunnelmalisia hetkiä jotka korvaa kaikki sanat. hyvät hetket tuo uskon et kaikki selviää kuten meneekin kun ei laita toista nurkaan.

      • Loimu-

        Lämmin kiitos sinulle ajastasi. :)


        Kyllähän tämä sellaista paikan ja roolin hakemista on tässä kaiken arjen keskellä kun uusi tilanne meille kaikille. Työt väsyttää lisäksi. Tiedän, että tämä tilanne opettaa minuakin kärsivällisemmäksi ja antamaan aikaa asioille. :) Salaisuuksia ei ole eikä ainakaan minun puoleltani tule. (Edellinen liitto päättyi katastrofiin.) Minä haluan kyllä tämän suhteen kestävän. :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      14
      1602
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      64
      1579
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      132
      1206
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      125
      1114
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      83
      787
    6. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      164
      720
    7. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      711
    8. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      406
      615
    9. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      582
    10. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      525
    Aihe