Kuuluu kopinaa ja kuin vettä tippuisi katosta lattialle.Olen tarkistanut kaiken ja avannut kaapit,jolloin ääni loppui.Tuo veden tippuminen on kuulunut myös muuallakin kuin kotona,mutta enemmän kuuluu kopinaa lipaston takaa joka oli silloin yhteinen,ja jossa hänen kuvansa ovat.Hän näyttäytyy aina kuolemansa kellonajalla.Vesivahinkoa ei ole missään,ja tuo ääni loppuikin kaappiin kurkistamisen jälkeen.Mistä nämä kaikki johtuvat?Ei kai tämä ole mitään pahaa.
Ex mieheni kuoli traagisesti.Miksi hän käy luonani?
tärkeää tietää
4
156
Vastaukset
- kaarna
Vaivaako häntä jokin asia? Onko kaapissa jotain jota pitäisi katsoa? Tai sitten vain haluaa ilmaista että elämä jatkuu kuoleman jälkeen - haluaa yhteyttäkin ehkä muttei saa.
- kaarna
miten hän muuten kuoli, ei kai siihen liity vettä?tarkoitan tuota veden ääntä..
hän haluaa kertoa että ei ole sinua hylänyt mut ei ole pääsyt valoon vaan jäänyt tämän maan vangiksi.
siunaa itsesi ja kotisi ja pyydä häntä menee valoon jossa toiset jo odotaa häntä.- jk
mutennvaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?901757- 851242
- 1101123
- 71954
- 102884
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56828- 47741
- 36732
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47681- 33663