AT-miehen unelma hississä...

nöösi_poika

9

165

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hämärän rajoilta
    • Mikäs tommosessa ny on nii erikoista? Kun vastaavan tyylisiä tanssi juttui tapahtuu mulle vähän väliä... yleensä sillon ku oon bileissä ym. vastaavissa.

      Sitä paitti toi on vain tanssii ei sen kummempaa.

      • Kaikki uskoo

        Juu, aivan varmasti neljä mallityttöä riisuu edessäsi ja kiehnaa ympärilläsi seksikkäästi tanssien joka bileissä ym. vastaavissa.

        Juu juu, näin on


      • Kaikki uskoo kirjoitti:

        Juu, aivan varmasti neljä mallityttöä riisuu edessäsi ja kiehnaa ympärilläsi seksikkäästi tanssien joka bileissä ym. vastaavissa.

        Juu juu, näin on

        Niin kuka uskoo ja kuka ei... mut kuitenkin nii en sanonu et mallitasoa on, eikä aina vaan joskus useimmiten.


    • Vesihiisi sihisee

      Haaveilen siitä miten olen teininaisen kanssa kahdestaan hississä. Sitten hissi juuttuu kerrosten väliin ja teininainen on peloissaan. Paljastuu että teininainen on koskematon neitsyt joten lohdutan häntä miehekkäällä uljaasti sojottavalla lohtusauvallani. Hissin lähtiessä taas liikkeelle hän ei todellakaan ole enää neitsyt!

      • Jätä väliin!

        Surkeana rakastajana pilaat tyttörukan käsityksen seksistä, likka rupeaa lesboksi eikä ikinä halua oikeaa miestä.


    • Naisasialooseri.

      Komea vanhempi mieshän se siinä nuoruuden kauneimmillaan olevien naisten kanssa.

    • kävellen parempi

      Haaveilen, että hissi toimii enkä joudu kenenkään pervon tms. kanssa kahdestaan sinne jumiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      225
      6713
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      140
      5608
    3. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      305
      3686
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3520
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      125
      2537
    6. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      23
      2270
    7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2200
    8. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      60
      2054
    9. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      63
      1813
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      106
      1574
    Aihe