Tapasin yhden tyypin, jonka kanssa oli kiva ilta tässä joku aika sitten.Sen jälkeen ei olla nähty, mutta silloin tällöin viestejä tulee, joten kiinnostus lienee molemminpuolista.Mutta näkijät ovat haukkuneet tämän tyypin pataluhaksi, nyt en "uskalla" iloita viesteistä, tai toivoa mitään ettei tarvitse pettyä taas.Masentaa muutenkin tämä ainainen vesi sade ja elämän tilanne muutenkin,oli niin kiva vihdoin löytää joku,joka tuntui joltakin..
Itkujen itku:(
1
68
Vastaukset
Hei
katsotaan liitynkö minä näiden näkijöiden kantaan.....
näen sinulle lapsionnen, kolmessa eri ryhmässä tässä pyörii lapsia.
ja näen kumppaninkin, hänellä voisi olla lapsensaamiseen tai lapsen kasvatukseen liittyvä ongelma huolenaan. minusta sinä menet naimisiin asti ja onni on matkassasi.
takanasi voisi olla avioero, tai jokin yhtä dramaattinen kokemus. se litisti sinut melko matalaksi.
kuule, minustakaan hän ei taida olla se sinun oma kumppanisi. ehkä hänessä on niitä piirteitä, mitä sinä miehessä arvostat tai ihailet.
mutta ole toki avoin muihinkin suuntiin!
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2331541- 961306
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle201287Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61187Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9968Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86940Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66905- 32880
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43861Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii62835