http://www.tv7.fi/vod/player/?program=19023
13 Jos se on Jumalan sormi
Pastori Tommy Lilja ja PTL Ministries järjesti kokoussarjan Zambian Livingstonessa. Jeesuksen nimessä parantui monia sairaita ja ihmisiä vapautui pahuuden kahleista.
demon. karkoitus
Onnistuu näin
2
181
Vastaukset
- Anonyymi
Ilmainen kirja ei ole koskaan tullut. Sen sijaan tuli jokin tekstiviesti, ettei postimaksua ole maksettu ja pitäisi se etukäteen lunastaa verkkopankin kautta. En uskaltanut vastata tekstiviestiin. Minua ainakin häiritsee TL:n saarnatessa Suomessa se, että hän lääppii miestulkkiaan. Suomessa ei tykätä lääppimisestä, kun on vielä muistissa M. Koiviston ja P. Tiaisen tapaukset.... Mutta muuten ihan OK saarnaaja, kun pitäisi kätensä kurissa!
Onko kyseessä ns demoefekti?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2562348- 1921704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä501389Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad581088- 41856
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä32821Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .26794Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23788Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647