keskiyö

kysymys

loppuuko suhteeni kaljupäiseen mieheen kokonaan?

5

104

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      näin lyhyestä kysymyksestä on mahdoton saada kiinni. maailmassa on niin paljon kaljupäisiä miehiä.
      näen kyllä lopun, mutta näen myös alun, missä iloinen lapsi hyppelehtii.

      t. Keskiyö

    • kysymys

      Mitä se tarkoittaa, tuo lapsen hyppelehtiminen? Tuo mies on minua paljon vanhempi ja olemme tapailleet vähän niinkuin salassa. Nyt vaan tuntuu ettei tämä tunnu enää hyvältä. Haluaisin vain olla vapaa kaikesta..olen reilu kolmekymppinen perheenäiti.

    • kysymys

      Voitko katsoa vielä tähän? Tuo mies varmasti haluaisi pitää yhteyttä jatkossakin, mutta minä en ole aivan varma..pelkään että mua alkaa sitten kaduttamaan jälkeenpäin, hän on ollut myös kuin hyvä ystävä mulle.

    • Hei

      sinä olit niin salaperäinen tuossa alussa, ehkä pelkäsit avautua.
      en usko, että saisit hänestä enempää irti kuin nyt. olet hänen "takkiaan lämmittämässä". ja näen sinut myös kyynelehtimässä kotisi vuoksi.

      jos jatkat tätä suhdetta, et voi olla oma itsesi. sinä itse tulet vaatimaan ratkaisuja, olivat ne sitten mihin suuntaan tahansa. mutta et jaksa pidemmän päälle.

      lapsen hyppelehtimisen näen niin, että tämä lapsesi tulee seuraamaan sinua joka paikkaan, mihin ikinä menetkin. hän on sinussa erittäin vahvasti kiinni.
      olet ja tulet aina olemaan hänen numero ykkösensä koko elämän ajan.

      sinä arvostat tätä kaljupäistä miestä ja hänen aikaansaannoksiaan. mutta aivan kuin joku kopistaisi keppiään selkäsi takana, et tunne oloasi vapaaksi hänen kanssaan.
      tuo sinun loppu ja alku, mistä kirjoitin, kuvastavat elämäsi suuntaa. koti tulee vielä vaihtamaan paikkaa. tämä sinun rakas vilkas lapsesi tarvitsee sinua enemmän, kuin tiedätkään. tarkkaile häntä ja vietä hänen kanssaan aikaa, kuuntele hänen vilkasta mielikuvitustaan. yritä päästä sisälle hänen ajatuksiinsa. hän on erittäin herkkä.

      t. Keskiyö

    • kysymys

      Näkyykö siitä kodista muuta, millainen on ja onko siellä hyvä olla? Tuo vilkas lapsi lienee tyttäreni :)

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      269
      3739
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      180
      1781
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      144
      1508
    4. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      124
      1203
    5. 75
      1012
    6. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      131
      1008
    7. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      398
      881
    8. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      166
      734
    9. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      9
      721
    10. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      45
      676
    Aihe