Nyt tarvitaan palstan eunukeilta ja läskiperse jankuttajilta tunnustuksia. Poliisi etsii henkilöä joka on saattanut olla sinunkin opettajasi ja syypää siihen, että et osaa muuta kuin änkyttää...ja korkeintaan jankuttaa. Ilmianna itsesi kyseisen henkilön kautta, auta itseäsi ja poliisia.
Saatko kiinni siitä, että joku saattaisi osoittautua kanssakeskustelijoita vihaavaksi, jos ei pysty etenemään itselleen vastaansanomattomista väitteistä esimerkiksi siihen, että miehen logiikkapalstalle esittäisi miehen logiikkapalstalle sopivia todisteita itsestään ja ilmoittautuisi ihmiskunnalle tuon jankkaamisen sijaan.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2014042318234975_ul.shtml
Poliisi pyytää apua!
7
92
Vastaukset
- hengitä syvääm
Sulla on pakko olla jotain lapsuuden traumoja, kun jatkuvasti jauhat persepanoista ja pedofiliasta. Ei kukaan normi mies tuollaisia juttuja jankkaa päivästä toiseen.
- hengitä syvääm
modelli kirjoitti:
Se älähtää mihin kolahtaa! Perseeni on neitsyt ja puhdas moisesta, voin hengittää syvääM.
Jostain enostasi jankutat joka aloituksessa. Mitä se sitten teki?
hengitä syvääm kirjoitti:
Jostain enostasi jankutat joka aloituksessa. Mitä se sitten teki?
En tiedä mistä tai kenen enosta sinä jankutat, mutta itselläni ei ole enoa. Mitä sinun enosi sitten sanoi, että hengitä syvään, vai sanoitko itse "ei niin syvään"?
- Kis-kisu
Taas on lurahtanut modellilta miestä väkevämpää pöksyyn.
- se on..
enon syy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761219
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47644Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä305562Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t232557- 51539
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7510
