Mieskuntonne. Kysymyksiä!! Te panemaan päässeet!!

kysymyksiääääh

Onko normaalia pystyä nussia kolme kertaa yössä joista kaksi ihan heti putkeen ja kolmas pienen palautumisen jälkeen?? Siis miehellä kolme laukeamista!!

Pystyykö edes tähän suoritukseen, jos on ruma ja "ei haluttava" nainen nussittavana? Eikö silloin hoitus hommat vain sen yhen kerran pimeässä ajatellen silloinkin niitä muita kauniita naisia??

Vai miten se asia on?? Voisiko sitä olla noin innosunut rumastakin, jos olisi kovasti ihastunut??

Onko se edes ihan normaalia pystyä laukeamaan useamman kerran peräjälkeen??

Vastatkaaaahh!!

35

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • turhaluulo

      ei täällä palstalla ole ketään nussinut.

      • jompikumpi

        Siis ketään nussittu tai kukaan nussinut.


      • Niih.....ku tää on rakastelijoiden palsta... ;P


      • kielioppia
        jompikumpi kirjoitti:

        Siis ketään nussittu tai kukaan nussinut.

        Hyvä kommentti. Eihän nämä tampiot ymmärrä, että ketään kukaan sijasta muuttaa lauseen sisällön täysin.


      • Avioliitonautuus679
        MGTOW kirjoitti:

        Niih.....ku tää on rakastelijoiden palsta... ;P

        Mutku tää ei oo rakastelijoiden palsta, vaan panijoiden. Kaks eri asiaa.


      • Avioliitonautuus679 kirjoitti:

        Mutku tää ei oo rakastelijoiden palsta, vaan panijoiden. Kaks eri asiaa.

        PaniJoiden.....hmmm....onko se joku apinalaji? ;P

        Kai tänne hiekkalaatikolle sit mahtuu rakastelijat, nussijat ja panijat kaikki leikkimään sulassa sovussa.... ;D


      • karjalanneito

        Olen rakastellut 5x yössä.Elämä on kuitenkin muuta kuin "panemista."Suhde,läheisyys ja huumori ovat tärkeitä elämässä.


    • miesvm_1967x_out

      Ei enää tässä iässä :/

      • vastauksiaaaah

        mutta entäs nuorempana?? Mietin vaan tota miesten tyytyminen ketjua, että jos mies olisi "vain tyytynyt"naiseen niin pystyisikö se silloin edes moiseen suoritukseen?? ja olisi muutenkin kovasti innokas??


      • miesvm_1967x_out
        vastauksiaaaah kirjoitti:

        mutta entäs nuorempana?? Mietin vaan tota miesten tyytyminen ketjua, että jos mies olisi "vain tyytynyt"naiseen niin pystyisikö se silloin edes moiseen suoritukseen?? ja olisi muutenkin kovasti innokas??

        Nuorempana kyllä mutta ei silloin jos "joutui tyytymään". Ihan eri asia jos oli oikeasti sexy kisu vieressä, silloin jaksoi ihan eri tavalla. Mutta kyllä mä nuorenakin tarvin pienen huilin ennen seuraavaa sessiota, vähintään 30 minuuttia. Ja kyllä toi 3 kertaa oli silloinkin mulle jo ihan maximi. Kaveri jolla oli helvetin huono kunto ja paha alkkisongelma väitti meille että oli 6 kertaa yön aikana nusassu.. arvaa uskottiinko :D No ei tod. Ainahan sitä voi kaikkea väittää ja elvistellä vaikka logiikka ja faktat sotii täysin vastaan.


    • kysymyksiääääh

      Vai miten se asia on?? Voisiko sitä olla noin innosunut rumastakin, jos olisi kovasti ihastunut??

      Täs piti oikeestaan lukea kovasti puutteessa sillä toi kovasti ihastunuthan olis jo merkki ettei ole kyse tyytymisestä.

      • Kyllä sitä mies voi nussia rumaa ja lihavaakin naista puutteessa, eli ei se ole mitenkään tavatonta, mutta toisaalta ihmiset ovat erilaisia..Sinussa voi olla myös jotain hyvää ja miellyttävää, vaikka ulkonäkö ei olisikaan. Asiat eivät ole yksiselitteisiä.


    • EntinenATM1111

      Alussa jaksaa kerran ja välillä toisenkin. Tokalla kerralla mielellään pyllyyn vaihtelun ja ylimääräsen kiihottumisen takia. Rumat ja lihava ei kiinnosta, joten en tiedä? Kännissä ei edes kauniit ja hoikat ole kiinnostaneet tarpeeksi. Muutaman kerran jäänyt panematta 15 kaljan jälkeen :/

    • Neitsytsetä

      En tiedä kun en ole ikinä kokeillut nussia. Runkannut olen jo 30vuotta eli alkaen 85 jolloin olin kymmenenvuotta. Usein olen lauennut kahdesti peräkkäin ja roiskinut spermat ympäri seiniä.

    • Urmas_Iso-Kyrpänen

      Epänormaalia se on jos kolmeen kertaan tyytyy. Minä survon joka yö kuusi varvia.

      • FäpFäpFäpFäp

        Olen kans kuudestilaukeava!!!! Olen runkannut tänäänkin putkeen koko aamupäivän niin että esinahka vaan napsuu!!!!!!!


    • Ex------------PUA

      Tuossa kevätkesäisen vakkarini kanssa niitä meni sellainen paketillinen, per ilta ja yö.

      Kannan jo muutenkin vähintään kahta kumia mukanani, esim. yhden yön jutuissa. Jos useampaakin.

      Esim. exänii ihasteli kun minulla on niin suuret ja komeat kivekset. Pistänkin aina naiset nuolemaan niitä, samalla kun imevät minua (huom: en käytä kumia).

      • kateellinenrunkkariätmi

        eli käytätkö sitä kortonkia vai et? aika ristiriitainen on sun viestisi!


      • Ex----------PUA
        kateellinenrunkkariätmi kirjoitti:

        eli käytätkö sitä kortonkia vai et? aika ristiriitainen on sun viestisi!

        Käytän yhdynnässä, mutta en kun annan naisen imeskellä.

        Nuorempana vetelin aina paljaalla, ja nyt koen että olen selvinnyt sen verran säikähdyksellä, etten kyllä ryhdy siiihen enää.

        Fakta on se, että naiset suostuvat suojaamattomaan naurettavan helposti, helpommin kuin minä! Ja silloin tiedämmee, että siellä on vieraillut kyllä muutama muukin kaveri silloin. Eräs esim. yritti tulla raskaaksi tuolla tavalla, kun oli vauvakuume kuulemma. Sitten se rauhoittui, kun sen sisko tuli paksuksi, ja taisi tajuta että sitä muksua pitää hoitaa.


      • Kaato-Pera

        "Tuossa kevätkesäisen vakkarini kanssa niitä meni sellainen paketillinen, per ilta ja yö."

        Mulla menee helposti puolitoista paketillista ilta/yö. Mä jaksan.


    • LäppärinNäytölle

      Minun ennätys on just se kolmekertaa kun olen roiskaissut mällit pillun kuville!

    • elluhallo

      Nuorena pystyy
      Kaks kymppiset taatusti pystyy
      Muistelen omaa..........n

    • Eräkettu

      Pystyn panemaan niin kauan että kyrpää rupeaa kolottaan..

      • Avioliitonautuus679

        Sama vika, tosin en laukee ollenkaan. Naiseni kaikki kyllä monta kertaa.


    • Kaikenlaistasitä

      Tämä on seksuaalisesti häiriintyneiden henkilöiden palsta! Sulkea tämä pitäisi!

      • Urmas_Iso-Kyrpänen

        Taidat olla itte seksuaalisesti häiriintynyt tai herraspoika kun et osaa panemisesta puhua.


    • tavallinenmies-

      Kyllä pystyn pari kertaa panemaan mutta en kestä kuin 5 minsaa.

      • hyvähyvä

        Sekin on ihanaa!!!!!


    • Eikoskaanenään

      Oli kauan sitten etäsuhde. Kahden vrk:n aikana saattoi olla jopa 15 krt. Mikään ei riittänyt.
      Eli oli "suhde" hetken.

      • Eikoskaanenään

        Tämä tyyppi oli lähellä viittäkymppiä..
        Seksi addikti.
        Ei pelkkä jyystö riitä.


    • Nuorempana mela nousi innokkaammin useamman kerran peräkkäin.

      Onnistuu se nykyäänkin, mutta todellakin riippuu naisen ulkonäöstä. Ja jossain määrin myös naisen innokkuudesta ja taidoista.

    • Nätistipyynti

      Voidakseni Vastata kysymykseen saisinko Ensin sitä pillua?

    • 16plus15

      Olen vain muutaman kerran elämäni aikana jaksanut toiset varvit putkeen. Useimmiten vain kerran ja se on sitten siinä koko yöltä. Tietenkin yksi sessio (mikä ei siis sisällä pelkkää yhdyntää) voi kestää tuntejakin.

    • Kyllähän tuo kolme varvia yössä on vielä ihan mahdollista ja normaaliakin, mutta se mitä sanon, niin jos tarvitsee alkaa parsimaan vielä sitä ekaa settiään, niin jossain on mennyt pieleen koska silloin tyydytys ei ole toteutunut esim.liian pikainen tuleminen.. Toinen kierros ei koskaan maistu yhtä hyvälle kuin eka kierros. Sitten juttu on jo toinen jos siinä on nukuttu yö välissä ja otetaan aamupanot.

      • kysymyksiääääh

        Kolmas varvi laskettakoon jo aamupanoksi vaikka ei kauaa ollu ehtinyt nukahtaakkaan ja siitäkin vielä nukuttiin hetki.. ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      174
      1182
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      619
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      301
      554
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      538
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      519
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe