Homoudesta eläinten kesken vielä....

tutkitaan_luontoa

Voisiko joku uskovainen kertoa mitä nuo jumalan luomat eläimet mahtavat touhuta tuossa kuvassa:

http://static.naamapalmu.com/files/bq/big/dquq3ztv.jpg

Ihan kun analysoi anatomian kannalta hommaa niin siinä ei kyllä oikein voi jokainen kenguru olla eri sukupuolta. Eli kyllä siinä taitaa olla ihan kunnon bi-seksuaalinen kimppakiva olla menossa. Jos olisin itse hihhuli, yrittäisin varmaankin selittää tuon pois jollain sellaisella höpöhöpöllä että siinä vaan eläimet puhdistavat toisiaan, puhtaaksi luojaa varten. Itsepetos on hieno laji.

22

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei.nuuhkita.pyllyjä

      Ne ovat siinä kuvassa eläimellisten vaistojen vallassa.¨

      Ihmisen korkeampana olentona tulee välttää tuollaista käytöstä.

      • IlkimyksenLapsetonMummo

        "Ihmisen korkeampana olentona tulee välttää tuollaista käytöstä."

        Miksi?


      • Nilsiännälviä
        IlkimyksenLapsetonMummo kirjoitti:

        "Ihmisen korkeampana olentona tulee välttää tuollaista käytöstä."

        Miksi?

        Homous on yhtä luonnollista kuin dementia tai värisokeus!


      • utti
        Nilsiännälviä kirjoitti:

        Homous on yhtä luonnollista kuin dementia tai värisokeus!

        Mitähän tuonkin piti tarkoittaa?


      • utti kirjoitti:

        Mitähän tuonkin piti tarkoittaa?

        Ehkäpä sitä ettei kunnon kristitty hyväksy myöskään dementikkoja eikä värisokeita...?


      • utti
        PuhuvaKärmes kirjoitti:

        Ehkäpä sitä ettei kunnon kristitty hyväksy myöskään dementikkoja eikä värisokeita...?

        Niinpä. Erikoinen oli taas tuokin vertailu.


    • jussinpuss

      Meehän vaan mukaan! Mieles tekee kuitenkin.

    • Jyririririri

      Vähän luulen että kengurillakin anus on hännän alla eikä päällä, tyhmä.

      • KenG.Uru

        Kivespussi kumminkin on siitinvärkin etupuolella.


    • Homoliittojen kannattajat yrittävät puolustella vääristynyttä näkemystään usein valokuvilla tai videopätkillä, jotka yleensä on otettu jostain toiselta puolelta maapalloa. Olen pannut merkille, että usein ne myös esittävät jotain harvinaisia eläimiä, joita kukaan suomalainen ei ole nähnyt, ja jonka olemassaolostakaan he eivät ole kuulleet. Jos eläimet todella olisivat homoja, niin se pitäisi kyllä olla helpommin havaittavissa. Kotipihan linnunpöntöissä ei kuitenkaan ole koskaan pesinyt ainuttakaan homoparia, eikä muidenkaan eläinten kohdalla ole tiettävästi havaittu ainuttakaan homoavioliittoa minkään eläinlajin kohdalla. Se on täysin luonnonvastaista.

      • utti

        Luulin että aloitus kuvineen oli päivän huumoripläjäys (kiitos siitä aloittajalle) mutta tämä Markin vastaus on taas jotain niin käsittämättömän surkuhupaisaa ettei aloittajakaan osannut varmastikaan arvata :D.


      • keinosiementäjäknows

        Ei ollut mitään homorakkautta heppojen kesken sillä eihän tuo raiskattu ollut hommasata lainkaan innoissaan.


      • tosiällöjä
        keinosiementäjäknows kirjoitti:

        Ei ollut mitään homorakkautta heppojen kesken sillä eihän tuo raiskattu ollut hommasata lainkaan innoissaan.

        Sama se on nähtävissä aina näissä eläinten "homokohtauksissa".

        Evokit vaan ovat kovin innokkaita etsimään hyväksyntää homoudelleen joten näkevät sitä joka paikassa missä sitä ei todellisuudessa ole.

        Minusta Mooses teki ihan oikein kun määräsi homoudesta kuolemantuomion.
        Siellä se lukee Raamatussa isoin kirjaimin eikä se sielät poistu vaikka homot kuinka itkisivät.


      • keinosiementäjäknows kirjoitti:

        Ei ollut mitään homorakkautta heppojen kesken sillä eihän tuo raiskattu ollut hommasata lainkaan innoissaan.

        Kyllä se sai eturauhasorgasmin, ei kannata valehdella.

        Samalla menetelmällä otetaan vaikkapa norsuilta siemennestettä talteen.


      • tosiällöjä kirjoitti:

        Sama se on nähtävissä aina näissä eläinten "homokohtauksissa".

        Evokit vaan ovat kovin innokkaita etsimään hyväksyntää homoudelleen joten näkevät sitä joka paikassa missä sitä ei todellisuudessa ole.

        Minusta Mooses teki ihan oikein kun määräsi homoudesta kuolemantuomion.
        Siellä se lukee Raamatussa isoin kirjaimin eikä se sielät poistu vaikka homot kuinka itkisivät.

        Kuitenkin itse rikot jumalasi käskyä vastaan, kun et homoja tapa?

        Lienet tietoinen mielikuvitusjumalasi tulevasta tuomiosta?


      • LintulautasiHomotintti

        Mark, tosiasiassa olet nähnyt lukemattomia homostelevia eläimiä, mutta Homofobiasi vuoksi et näe niitä, koska et HALUA nähdä niitä.


      • kuhasohasen
        he-ma kirjoitti:

        Kuitenkin itse rikot jumalasi käskyä vastaan, kun et homoja tapa?

        Lienet tietoinen mielikuvitusjumalasi tulevasta tuomiosta?

        Etkö tiedä että' pelottelu on koulukiusaamiseen verrattava luonnehäiriö?


      • kuhasohasen kirjoitti:

        Etkö tiedä että' pelottelu on koulukiusaamiseen verrattava luonnehäiriö?

        Huomannet, että käytän rienaavaa 'mielikuvitusjumala' termiä osoittaakseni uhan olevan vain mielikuvituksen tuotetta.

        Jos kohde menettää yöunensa mielikuvitusystävänsä takia, kehotan hakeutumaan pikimiten päälääkärille!


    • tutkitaan_luontoa

      utti: olet täsmälleen oikeassa. Kreationismissä minua kiehtookin juuri se, miten ihminen voi käyttää luovuuttaan ja älyään tehdäkseen tyhmää! Aivan huikeaa!

      Tuo homohevosten video oli kyllä (kiitos amatöörikuvauksen) yllättävän havainnollinen kaikessa raadollisuudessaan. Molemman hevoset saivat siemensyöksyn näköjään vaikka vain toinen penetroi toisen anuksen peniksellään. Olisi mielenkiintoista tietää, miten kyseiset hevosyksilöt suhtautuvat naarashevosiin? Kelpaako tamma vai ovatko he aivan ankkurinappiveljeskunnan väkeä?


      Ja vielä hihhuleille sivuhuomautus... olen itse siis hetero, elän parisuhteessa vastakkaista sukupuolta olevan ihmisen kanssa ja meillä on lapsia. Minulla ei ole muita syitä ns. "ajaa" homojen etuja kuin:

      1. eettinen näkökulma, te hihhulit diskriminoitte kansanryhmää sellaisin perustein jotka kumpuavat teidän barbaarisista kansantaruista.

      2. yleinen mielenkiinto ihmisen typeryyttä kohtaan. On mielenkiintoista seurata miten todellisuudesta vieraantuneita uskontojen orjat voivat olla.



      ps. raamatussa on kuolemanrangaistus myös siitä jos poimii keppejä sapattina. Siitä voi vähän päätellä miten järkevän lähdeteoksen kanssa ollaan tekemisissä.

      • utti

        "Kreationismissä minua kiehtookin juuri se, miten ihminen voi käyttää luovuuttaan ja älyään tehdäkseen tyhmää! Aivan huikeaa!"

        Kretuilussa on tosiaan mielenkiintoista se miten överiksi homma menee kaikin tavoin ja sitä kautta esim. erinäiset psykologien tutkimat ilmiöt näkyvät hyvin selvästi jokseenkin oppikirjaesimerkkeinä. Voisi kuvitella että tuo tarjoaisi siksi sen alan ammattilaisillekin hyvää tutkimusaineistoa.


    • Jurpsisis

      Mistähän johtuu se että nämä eläinhomovideot ovat aina yhtä suttuisia kuin ufovideeot, hehehe?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      74
      4282
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      17
      2748
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2507
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      15
      2432
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      110
      2336
    6. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      111
      2203
    7. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2151
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      611
      1957
    9. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1945
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      24
      1688
    Aihe