Nyt niitä on vain 14, mutta ilman reilua ylipainoa niitä oli lähes 18. Ylipainoa ei hattaisi siinä mielessä, että isoperseinen lihava muijakin kyllä kelpaisi hyvin, mutta eipä taida riittä 14 sentin nysä sellaiselle.
Ja ympyräsmittaakaan ei ole ongelma, sitä on 13,3 senttiä. Mutta pituus pilaa mahdollisuudet. Vituttaa, että on periaatteessa keksivertoa isompi, mutta ei se kuitenkaan ole sitä lihavuuden takia.
.
Ärsyttää kun lihavuus vie useita senttejä
5
313
Vastaukset
- suntodellinenongelmaon
että olet helvetisti keskivertoa tyhmempi!
Juuripa tuon vuoksi vähärasvaisilla, yleensä nuoremmilla miehillä, kullit näyttävät isoilta, koska mahaläskit eivät peitä vartta.
Ultraäänellä voi poistaa rasvaa paikallisesti kullin juuresta, mutta jos on oikein lihava, ei se paljoa kokonaisuuteen vaikuta.
Syöminen ja juominen on mukavaa, liikunta perseestä, ja kukapa sitä itseään kiusaisi, tuumi myös Oulun punkero Asko etsiessään pientä munaansa laardin seasta.- 18cm
Joustaahan sun läskit kun panet, eihän se pituus mihinkään oo muuttunut, työnnät kovempaa vaan mutta laita korsetti päälle niin kalukin näyttää isommalta, terveisin 18 senttinen sixpackin kera. ;)
- Jämäkulli
Kyllähä tollasella pärjää hyvinki.
Itel 12cm paksuus 3 cm.
Töllä pärjänny jotenki:D - Ouuuhjeaaaahh
Kyllä roikkuva maha hautaa mulkun uumeniinsa. Jos iso esari, niin roikkuva maha painaa mulkunnahat eteen ja saattaako siitä tulla oikein ongelmia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1734362Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan1082676Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va272376Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos581867Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3801816Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi641504Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221489Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy861443Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1071403Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1631281