Olin tänään vähän erikoisemman näköisellä polkupyörällä liikkeellä, jollaisia ei todellakaan tule vastaan tässä kaupungissa juuri koskaan, vaikka keskikokoinen kaupunki onkin.
Huomasin risteyksessä pyörätielle pysähtyneen kaksi teinityttöä.
Näyttivät räpläävän älypuhelinta ja ohittaessani heidät toinen heistä selvästi sanoi Pliiiis...
Yrittikö ottaa kuvaa erikoisesta pyörästäni.
Hähää, eipä kerenny, menin senverran vauhdilla ohitse.
Meikäläisestä ei teinitytöt tarvi kuvia ottaa, siinäpä jäi ihmettelemään evät levällään.
Mitä se teinityttö änkytti....
12
291
Vastaukset
- döflkdöl
Jos ottaa kuvan antaa suostumuksen seksiin!
- Pano_meni_sivu_suun
Olisit pysähtynyt ja PANNUT niitä molempia. Vaan tekemättä jäi kun olet ätmi ja vielä incel.
- Kansankynttilä
Kyllä se selkeästi oli panopyyntö!
Hyvä että pidit puolesi, olemme ylpeitä! - Glmooria
Taisit saada auringonpistoksen.. Eiköhän teinit katsele ikäisiään komeita poikia, eikä fossiileita. Taisivat tytöt katsoa inhoten sedän pallomahaa.. Ja löysää takamusta.
- mkjhn
"Pliis, mene pois näkökentästä" oli varmaantytön sanoma.
- SinkkuPyörämies
mkjhn kirjoitti:
"Pliis, mene pois näkökentästä" oli varmaantytön sanoma.
Juu, ei siinä kauaa maisemaa pilattu. Pari sekuntia kesti ohiajo ja 10 sekunnissa oltiin jo silmän kantamattomissa.
- kaisanoasaa
Nyt meni piukat pillut sinulta ohi kun et heti siinä risteyksessä ruvennut hässimään.
- rotott
Tosissas kuvittelet että teinityttöjä kiinnostaisi sun pyörä kun kännykkää räpläävät? :)))))))
- njhgb
Tuollaisia ne on. Elävät omassa mielikuvitusmaailmassaan, vailla mitään yhteyttä todellisuuteen.
- Hyvämuistaa
njhgb kirjoitti:
Tuollaisia ne on. Elävät omassa mielikuvitusmaailmassaan, vailla mitään yhteyttä todellisuuteen.
Darkkis ja peris elävät myös omassa mielikuvitusmaailmassaan. Mutta niinpä ne ovatkin Ananiaksen ohella palstan kuonaa.
- Iuunmurskaaja-kake
Hyvämuistaa kirjoitti:
Darkkis ja peris elävät myös omassa mielikuvitusmaailmassaan. Mutta niinpä ne ovatkin Ananiaksen ohella palstan kuonaa.
Veli, todistat väkevästi!
Sulla oli erikoinen pyörä
Mut myö ei sulle pilluva myörä
No tota mun kaverii saat polkee
Vaik ootki jotaii kolköeet (30).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681418
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401015Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 37627
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573