avaruushomoluksuskommunismi:
http://kumu.info/taysin-automatisoitu-avaruushomoluksuskommunismi-julkaisukeskustelu/
Miten olisi täysin automatisoitu
14
285
Vastaukset
- 101prosHetero
Kommunismi. Se on homoille.
- eisaatana
Vittu mitä paskaa
- perustele
Miksi?
- pitkätukka-68
En lukenut, mutta missään täysin automatisoidussa en haluaisi asua vaikka olis miten luksusta. Enkä kyllä välitä luksuksestakaan. Ja pidän naisista.
Joten ei kiitos. - feministitvittuun
Ja toi vitun soijapoika Veikka Lahtinen taas.....
- kysynvaan
Miten se saa pillua kun niin monet miehekkäät ätmit ei?
- mieti_sitä
kysynvaan kirjoitti:
Miten se saa pillua kun niin monet miehekkäät ätmit ei?
Mitipä sitä!
- naiset.on.sekaisin
kysynvaan kirjoitti:
Miten se saa pillua kun niin monet miehekkäät ätmit ei?
Koska naiset on vitun sekaisin
- maahetero
Onko se tarkoitettu "avaruushomoille"?
- suosittelen
Hyvä kirja! Suosittelen! Kirjassa ei suositella homoutta. Homo kirjan nimessä on metafora ahtaista sukupuoliroleista luopumiselle. Kirjan nimi on kai lähinnä vitsi, mutta sisältö tiukkaa asiaa.
- pitkätukka-68
suosittelen kirjoitti:
Hyvä kirja! Suosittelen! Kirjassa ei suositella homoutta. Homo kirjan nimessä on metafora ahtaista sukupuoliroleista luopumiselle. Kirjan nimi on kai lähinnä vitsi, mutta sisältö tiukkaa asiaa.
Tarkoittaako "homo" tuossa homogeenista?
- eituletoimimaan
Ei vihervasemmiston äly riitä tuollaiseen, kun heidän kaikki energia ja vähäinenkin ajattelu menee homostelun edistämiseen. Millä ajalla vihervasemmisto suunnitteli ja rakentaisi lentäviä kaupunkeja? Vihervasemmiston valta tarkoittaa Mugaben Afrikkaa kaikille, eli ihmiset kuolevat nälkään kun äly ja voimat eivät riitä edes maanviljelyyn, vaikka pelto olisi vieressä.
- hetero.kysyy
Miksi homo?
Ei ehkä ihan täysin automatisoitu, mutta saako sitä puoliautomaattina?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011011
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57969Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61820Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142774- 65685
- 78541
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto89528Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel99519- 39518
- 40516