Oletko menossa treffeille?
Onko viikonloppu suunnitelmia?
6
242
Vastaukset
- tahtoisintahtoisinniin
On suunnitelmia. Olen menossa jos kuume laskee. Punainen mekko ja mustat saappaat varattu. Optio on vielä perua, mutta toivon ette tarttee, koska ensivaikutelma oli huisi ja iltaplääni selkeä ja molemmille sopiva. On tässä vielä vuorokausi aikaa.
- Unelmamies-
Olen menossa suoraan panemaan
- Yksinäinensinkkumies
Voisi lähteä hakemaan olutta kaupasta, ja alkosta jotain.
- viinamies
Viikonloppuna juodaan viinaa. Eilisen päivän sai rauhassa toipua krapulasta ja tänään voi taas juoda. Kun juo viinaa ja lähtee yökerhoon tapaa naisia.
Raitis mies on tämänkin viikonlopun yksin kotona. - zdxczx
Aion ejakuloida
En, vietän sunnuntaina tylsät syntymäpäivät muutaman sukulaisen kanssa. Tylsät siksi, ettei ole esim. kavereita joiden kanssa mennä baariin sitä juhlistamaan. Mutta kai tuo päivällinen sukulaisten kanssakin on sitten parempi kuin nyhjöttää koko päivä kotona.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271306
- 99987
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25907Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat297789- 95758
- 109656
- 34648
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50591Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140589