Miksi naiset itkee kännissä aina ja usein. Jos mies ei ole koko iltaa naisen iholla niin nainen alkaa itkemään kun ei saa huomiota ja nainen vetää siitä draama itkut.
Naiset myös itkee kun ex paskajännämies teki sitä ja tätä janainen menee vessaan itkemään ja kertoo siitä kaikile muille yrittäen saada ymmärrystä. Älkää siis naiset juoko viinaa uutena vuotena.
Naisten känni itkut
8
<50
Vastaukset
Sillä on jääny joku asia itkemättä..
Kännissä sitten itkee.. :DMä yleensä naureskelen, en muista ikinä itkeneeni kännissä..paitsi silloin kun faija kuoli..Tosin silloin mä yritin parantaa pahaa oloa alkoholilla..Ei onnistu se.
- sanonvaan--
Naiset haastaa riitaa kännissä.
Oon yrittänyt hypätä nuorena päälteni parvekkeelta minusta otettiin kiinni ja roikuin hekseleiden varassa kun lappuhaalareita teininä käytin.
- Viinanainen
Eihän naiset itke kännissä. Viinaa juova nainenhan saa miehen ja parisuhteen. Elämä on ihanaa ja se on viinan ansiota.
- 50ShadesOfShit
Miksi miehillä kalu ei toimi kännissä?
- Taksivie
Humalassa olevan naisen itkuavautumisen kuuntelu ja osanotto, kärsivällisyyden koetinkivi ja aamulla hän ei muista tai "muista" siitä mitään. Ei se nainen(kaan) halua selvinpäin ottaa kaikkea pöydälle ja sitten pullollisen jälkeen "nautitaan" niitä pöydän antimia tai sitten vastaanottaja poistuu ovesta ulos. Sehän se selventääkin asioita, kun niistä juovuksissa vänistään vai mitä.
- Kaisanoasaa
Naiset itkee kun ei jännämies vedä turpaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94934
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54888Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61798Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141718- 65675
- 78521
- 39498
- 40486
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86477Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467