Vapaailta, ja ajattelin käytää sen palstaillen.
Lueskeltuani keskusteluja, päätin että lähden baariin. Jutut on liian masentantavia, en tuhlaa aikaani täällä.
Palstailua vai baari-ilta
9
<50
Vastaukset
Winwin-sitsueissöni siis! 😆👍
- Anonyymi
Huomaa kirj.virheistä että juomaa on juotu.
- Anonyymi
Baarissa on tunnelmaa. Olin eilen koko illan treffeillä naisen kanssa. Kuunneltiin bändejä ja istuttiin terassilla. Syömässä käytiin grillillä koska se oli lähellä ja oli muutenkin mukavaa. Todella lämmin sää ollut, tänään mennään uudestaan kunhan tää krapula hälvenee.
En minäkään viihdy täällä.
Johtuu täysin henkilöhyökkääjästä mutta kunhan olette ahkeria ilmoittajia voin tykätä ollakin täällä ja saa ylläpitäjä sen aisoihin.
Ahkerat siivoustalkoot pystyy.🥰Tahrat saadaan vain puhtaaksi siivottua paikan kun tarpeeksi hinkkaa kaikkien terveiden osallisuus on hyvin.
valtakunta kirjoitti:
Tahrat saadaan vain puhtaaksi siivottua paikan kun tarpeeksi hinkkaa kaikkien terveiden osallisuus on hyvin.
Siis on hyvin tärkeätä pistetään vähän BANGIÄ niin hoituu ja puhdasta jälkeä tulee.🥰
- Anonyymi
Nyt kun kelit on kohdillaan niin kannattaa käydä terasseille. Eilen kiersin keskustaa niin 90 % terasseilla olijoista oli naisia ja äkkiseltään 15 terassia kävin kiertämässä. Ei naiset siellä huvikseen istu, ne kattelee miehiä kuten miehet kattelee naisia.
- Anonyymi
Baarissa pitää käydä ja viinaa juoda jos haluaa naisseuraa löytää eikä jäädä yksin. Vain viinaa juomalla ja baareissa- ja yökerhossa käymällä voi tavata naisia. Yökerhossa naiset ovat halukkaita tutustumaan miehiin.
Raitis mies elää haavemaailmassa jossa naisia muka tavattaisiin jossain arkielämässä tai harrastusten parissa. Todellisessa maailmassa suhteet syntyvät vain viinan voimalla yökerhossa.
t. viinamies
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 892036
- 1281372
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231320Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau271271- 661192
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3361017- 85929
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?53858- 121777
- 82766