En nyt puhu tässä alfa-uroiden puolesta, vaan meidän b-miesten puolesta, jotka saavat pyöriä deittifoorumeilla vaikka 10 vuotta, jona aikana he eivät saa edes 3:lta naiselta vastausta.
Voin kertoa, että sellainen turhauttaa miehiä kuin miehiä sen verran, että he alkavat helposti luulemaan, että heissä on jokin vialla.
Kun tämä feministinen parisuhdekuttuuri suosii sinkkuuta ja sinkkuja... Naiset haluavat olla sinkkuja, mutta samalla täytyy löytää aina se unelmien prinssi, jonka vaatimuslista on suoraan kopioitu Cosmopolittanista.
Tällainen aikaansaa sitten tuon Laasasen Henrynkin monesti kuvaileman epätasa-arvon parisuhdemarkkinoille, joissa suurin osa miehistä tulee jäämään ilman naisia.
Mutta naisilla... Heillä tulee aina olemaan valinnanvaraa, että kenet he kelpuuttavat parittelukumppanikseen. Mutta suurin osa naisistakin tulee jäämään ikisinkuiksi, koska COSMONAUTTI naisten miesmaku on suoraan Cosmopolitan lehdestä ja tällaisia menestyviä alfa-uroita ei löydy kuin Hollywood elokuvista. Joten sitten surkutellaan, että kaikki miehet on sikoja ja sekä miehet, että naiset jäävät yksin.
Tämä on valitettava totuus nykyajan deittailukulttuurista länsimaalaisessa rapistuvan moraalin yhteiskunnassamme.
Käynnissä on sukupuoltenvälinen sota miesten ja naisten välillä, jossa feminismi on eliitin ase sortaa miesten ja naisten välinen tasa-arvo ja siinä siinä he ovat onnistuneet pirullisen hyvin tähän mennessä, ellemme me tee tähän muutosta.
Käynnissä on sukupuolten välinen sota
2
67
Vastaukset
- Anonyymi
Pääset helpommalla kun annat olla etkä etsi naista. Kyllä ne sitten iskee kiinni kun niille sopii.
Eri foorumeille haun laitto ei hyvä, ei saa liian epätoivoisesti hakea siitä ei tule mitään muuta kun paha mieli. Armahda itsesi. Sukupuolien sota on nykyaikainen, ja johtuu uudesta ideologiasta ja ympäristön huomattavasta muutoksesta, mutta biologisesti katsoen se on erehdys.
Menneenä aikana suurin osa miehistä jäi ilman seksiä, eikä syynä ollut sukupuolien sota, vaan evoluution mukanaan tuoma parinvalinnan mekanismi, naisten kranttuus. Kivikaudella mies saattoi raskaaksi keskimäärin 17 naista. Valtaosa miehistä jäi ilman seksiä. Voidaan laskea säilyneiden kromosomien ja mitokondrioiden mies- ja naislinjoista.
Nykyinen kulttuuri, joka suosii yksiavioisuuttta, on nostanut seksiä saaneitten miesten määrän lähes naisten tasolle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721127
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37541Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482- 49477