Tyttöystävääni naitiin matka.....2

Anonyymi

Spermaahan sieltä valui ulos koko ajan ja pillunhuulet olivat tosi helakan punaiset.
Neljännellä olikin aikas isokokoinen kalu jossa herkkutatti melkein tyttöni nyrkin kokoinen ja nyt se oli takaapäin työntymässä sisään.
Vaikka pillu oli hyvin voideltu spermasta ja kuumanesteestä näin kuinka herkkutatti ei silti mennytkään sisään ihan heittämällä, vaikka tyttöni molemmin käsin koitti avata pilluaan.
Menihän se lopulta ja likka parkaisi kuuluvasti eiiiitä huutaen, jalat väpätti ja varpaatkin kippurassa olivat kalun työntyessä hitaasti sisään,
olihan se jotenkin kiihoittavaa, kaluni oli koko ajan kovana.
Äijä alkoi hitaan kiihdytyksen ja nyt alkoi tyttönikin antamaan vastapotkuja pepullaan kalua vastaan, taisi iso jööti tehdä tietä tulevalle orkulle.
Mies kiihdytti tahtiaan ja pussit hakkasivat klittaa joka olikin pikkusormen paksuinen ja kovana nöpötti, orkkuahan alkoi tulemaan tytöllä ja vastaiskut tihenivät ja koko huone kaikui kiimaisesta orkusta.
Paukutus tihentyi ja lopulta kalu pillunpohjassa alkoi nytkähdellä lastin lähtiessä liikkeelle, tyttöni huusi orkun pauloissa ja riiskinta alkoi joka kestikin aikas tovin "kauheeta kun se on kuumaa" likka sai tokaistua mällin ruiskinnan alettua.tyttöni oli aivan hiestä märkä pillusta puhumattakaan.
Sänky suorastaan lainehti spermasta ja nyt se ekana nainut tahtoikin uusinnan, mutta sanoimme että oli sovittu vain että jokainen kerran saa naida. äijät siinä sitten koittivat tinkii, mutta olimme tiukkana ja lopulta pääsimme yhteisymmärrykseen että jokainen maksaa satasen lisää "lisälihasta".
Likka sanoi menevänsä ensin suihkuun pikaisesti ja sieltä tullessa häntä odottikin jo neljä jyrkässä kulmassa vatsaa vasten olevaa kalua.
Paikkaa vaihdettiin sängyssä ja nyt kaikki vetivätkin takaapäin, mutta nythän jokaisella kestikin 20 minsaa kunnes tuli mällit pillunperälle.
Neljännen naidessa oli tyttöni jo aikas väsynyt ja eikä orkkuakaan enää saanut, mutta pillu oli litisevän märkä.
Aamulla valitteli kuinka pillu on hellänä ja eihän se ihme ollukaan jos laskisi kuinka monta metrii sinne oli edestakaisin naitu, ei kilometri riittäisi, heh.
Mutta suuhun otti silti multa ja tekihän se gutaa.
Lähdimme kuitenkin kotiin seuraavana päivänä ja teimme saaduilla rahoilla pienen keittiörempan.
Tyttöni kertoi myöhemmein kuinka pystyi unohtamaan ujoutensa ja keskittyi vain naimiseen ja saaneensa ainakin 6 hyvää orkkua, mutta pillu oli hellänä melkein viikonpäivät.

4

1105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • En keittiöreppaa tehnyt mutta Thaikussa kävin ja sain kivasti lisää opiskelukassaan. Vaikka peppu olikin sen jälkeen tosi nautinnollisen kipeä.

    • Anonyymi

      Vieläkö olette yhdessä?

    • Anonyymi

      Minä haluaisin panna kanssasi.
      Kuulosti juuri siltä mitä itse haen.

    • Anonyymi

      Jos olette jatkaneet tienaamista, niin olisi kiva kuulla myös siitä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      91
      1097
    2. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      125
      876
    3. Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun

      ...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa
      Ikävä
      103
      855
    4. "Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut

      Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten
      Maailman menoa
      276
      667
    5. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      70
      615
    6. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      73
      583
    7. Lienee aika luopua siitä kaikesta

      mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j
      Ikävä
      64
      562
    8. Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:

      Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap
      Iisalmi
      54
      536
    9. Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen

      Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist
      Ikävä
      33
      493
    10. Mitä toivot

      Kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      72
      483
    Aihe