Ripulivajakki väittää, että kaikki kristityt uskovaiset ovat älyltään 10-vuotiaan pronssikautisen vuohipaimenen tasoa ja mielisairaita.
Tiedämme, että jotkut harvat kristityt ovat hylänneet uskonsa ja kääntyneet ateisteiksi. Mitä se tarkoittaa?
Sitä, että he muuttuivat silmänräpäyksessä älykkäiksi ihmisiksi, jotka ova terveitä mieleltään.
On se vaan ihme! :)
Jos kristitty kääntyy ateistiksi, niin mitä se kertoo hänen älykkyydestään ja mielenterveydestään?
3
121
Vastaukset
Ripulivajakki on henkilö, jolla on vajetta ripulista. Toisin sanoen hänen suolensa sisältö on enemmänkin tanakkaa. Ripulivajakin nimeksi sopisi siis myös kiinteäkakkainen.
Älyllinen toiminta suolen sisällön kanssa on sikäli tärkeää, että ehtii ajoissa vessaan. Silloin se ei haittaa ketään paskaakaan.- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17726300X
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
"kaikki kristityt uskovaiset ovat älyltään 10-vuotiaan pronssikautisen vuohipaimenen tasoa ja mielisairaita."
Ei suinkaan. Huomattava osa heistä on taantunut kuolaavan kaalinpään tasolle. Ja älykkäimmät kristityt puolestaan yltävät puhuvan aasin tasolle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei205193Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1271595- 1011460
Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi701409Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli3361339- 491328
Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk761272Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/12541055Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?50948- 86945