Ja sinkku. Olenko pahasti jäljessä?
Olen 33-vuotias mies
22
216
Vastaukset
- Anonyymi
Mene heti huomen illalla baariin juomaan viinaa ja tapaamaan naisia. Vain baareissa tutustut naisiin ja voit löytää kumppanin.
T: viinamies- Anonyymi
Sulta ei oo kysytty mitään.
Et. Ehkä jonkun 18 vuotta tai jotain sinnepäin. Et siis pahasti.
- Anonyymi
minä olin eri syisä kuntoutumassa ja armeijan joku komentaja-nainenkin näin jooo
Aika hauska nainen.... - Anonyymi
Tein tänään yhden virheen: palasin palstalle. Tosin olen hiukan käynyt vilkaisemassa, mutta en kirjoittanut ennen tätä päivää tällä viikolla.
Jos haluat jonkun cheerleader-tytön, olet jäljessä.
- Anonyymi
Ei sen cheerleader tarvitse olla.
Anonyymi kirjoitti:
Ei sen cheerleader tarvitse olla.
Okei, tuossa olisi hieman ikääntyneitä burleski- tanssijoita, sellaisia olisi tarjolla sulle.
Valkkaat vaan omasi.
https://www.youtube.com/watch?v=TpDlKf8AZvY
- Anonyymi
Tuntuu pahalta kun joku ottaa näitä asioita esille. Ei ole minun kaveri sellainen?
- Anonyymi
En ole jälkeenjäänyt, en vain ole löytänyt vielä sopivaa, mutta kyllä me löydämme toisemme 🙂
- Anonyymi
Mä en seurustele äitini kanssa!
- Anonyymi
Mee nukkumaan siitä, kakara!
- Anonyymi
Mä löydän jonkun hyvän naisen itselleni etkä sä voi asialle mitään, trolli!
- Anonyymi
Ole sinä trolli hiljaa!
- Anonyymi
Jos olet saanut pillua teini-iässä ja kokenut teinirakkauden, ongelmia ei ole.
Muussa tapauksessa olet kusessa niinkuin kaikki muutkin kiltit ja kunnolliset miehet. - Anonyymi
Jäljessä olet, surkimus! Kunnon Jännämiehellä on jo ainakin kolmas kuppalääkitys, Hivlääkitys ja sukupuoliherpes. Et tule koskaan saavuttamaan mitään näistä!
- Anonyymi
Tuossa iässä se vasta peli alkaa. Elä hötkyile. Parpi katsoo kun katuu.
- Anonyymi
Parpi katsoo sanotaan selko kielisesti parasta katsoo kun katua.
Sitä onko jäljessä pitää verrata omaan ikäluokkaan. Mä olin siis jäljessä kolmikymppisenä, kun muilla oli jo perhe. Mutta nykyisillä kolmikymppisillä ei mikään onnistu, että sä et oo jäljessä, mutta tuhoon tuomittu koko ikäluokka. Joo mä tiedän lapsen teko on vaikeeta, voi mennä vinoon tai kaksin kerroin. Mutta jäykistäkää vaikka teipillä tai jotain, niin luulis onnistuvan. Nuoremmilta ikäluokilta puuttuu sellanen maalaisjärki.
- Anonyymi
Pillujen syksy ikää
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711111
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55539Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37531Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489- 49477
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45472