Varpaassa on joku musta arpi. Mistä se on tullut? En ainakaan muista, että olisin sen satuttanut johonkin.
Nooh, ei ole kuitenkaan kipiä.
>simiti<
Mikä ihmeen vika TAAS!
17
228
Vastaukset
- Anonyymi
Mukkaa polla seinään, niin ei koske päähän enää
- Anonyymi
Jos kynnen alla, etkö ole iskenyt mihinkään, käy näyttään lääkärille. Voi olla ihosyöpää (harvinainen).
- Anonyymi
Ei ole kynnen alla ja ihan normi rupi. Olenhan saattanut sen etanolin vaikutuksen alaisena lyödä johkain.
>simiti< - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole kynnen alla ja ihan normi rupi. Olenhan saattanut sen etanolin vaikutuksen alaisena lyödä johkain.
>simiti<Siinä ihon alla saattaa olla kuollutta verta. Parempi antaa olla ja seurata. Paranee itsestään jos mustelma. Huomioon ottaen ellei muita sairauksia. Heikentenyt verenkierto.. diabetes.. kuolio..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä ihon alla saattaa olla kuollutta verta. Parempi antaa olla ja seurata. Paranee itsestään jos mustelma. Huomioon ottaen ellei muita sairauksia. Heikentenyt verenkierto.. diabetes.. kuolio..
Lopulta koko varvas menee mustaksi ja tippuu pois kuin spitaalisella.. etc
Anonyymi kirjoitti:
Lopulta koko varvas menee mustaksi ja tippuu pois kuin spitaalisella.. etc
Mulla jäi sormi elementti tönärin väliin ja mä ihan oikeesti luulin että se menee kuolioon. Mutta ihmeesti se parani, vaikka monta kuukautta meni. Vasemmalla joutu työtkin tekeen. Mutta yhtään en saikkua ottanu, tein siihen vaan ison tollon.
- Anonyymi
JeroP kirjoitti:
Mulla jäi sormi elementti tönärin väliin ja mä ihan oikeesti luulin että se menee kuolioon. Mutta ihmeesti se parani, vaikka monta kuukautta meni. Vasemmalla joutu työtkin tekeen. Mutta yhtään en saikkua ottanu, tein siihen vaan ison tollon.
Auts😬jeesusteippiähän ne taitaa monet laittaa
- Anonyymi
Festarien jälkeen pitäisi laskea kalsarit.
- Anonyymi
Herttinen. Siinä on kynsikin särki. Taasko kuolen?
>simiti< - Anonyymi
Verisyöpä melko varmasti, joku hyttynen etelä-epsanjasta matkannut luoksesi ilmavirtauksilla ja pistänyt syövän sinuun.
- Anonyymi
Totta. Muita vaihtoehtoja ei ole. 😁
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Totta. Muita vaihtoehtoja ei ole. 😁
>simiti<
Tunnut olevan aika herkkä vähänkin poikkeavien merkkien suhteen terveydessäsi. Sinun ei pitäisi googletella ja ota muutenkin vähän rauhallisemmin.👍
Minulle tulee tosi helposti isojakin mustelmia. On aina tullut. Ei tarvitse kuin pahasti katsoa, sanoi joku 🙂 En välttämättä muista mitään erityistä tilannetta, missä olisin itseni kolhinut.
Etköhän selviä tuostakin 👍- Anonyymi
Xms... äääh ei (eXtended Memory Specification).....
Xena, kun painaa nimimerkkiäsi, tulee suun kuva.
Mutta ei toimi tuo nappi mihin pitäisi kirjoittaa vapaa kuvaus, korjaatko tuon vian, niin voin kirjoittaa siihen vapaan kuvauksen. Anonyymi kirjoitti:
Xms... äääh ei (eXtended Memory Specification).....
Xena, kun painaa nimimerkkiäsi, tulee suun kuva.
Mutta ei toimi tuo nappi mihin pitäisi kirjoittaa vapaa kuvaus, korjaatko tuon vian, niin voin kirjoittaa siihen vapaan kuvauksen.No tuota.. Se nappi on itse asiassa vain minua varten 😉 Jos haluat antaa palautetta, voit antaa sen ihan tässäkin. 🙂
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1123552Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141500Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141458Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181356Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2741292Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi181188Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy71831Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä113812Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti6726Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties56717