Kumman jäätelökioskin valitset, voi äänestää ja kumpaa sukupuolta olet.
1. Jäätelökioski jossa nainen rinnat paljaana myy jäätelöä.
2.Jäätelökioski, jossa mies rinnat paljaan myy jäätelöä.
3. Jäätelökioski, jossa mies myy turkishaalarit päällä jäätelöä ja jäätelökioskin sisälämpötila on +35.
Kumman jäätelökioskin valitset
15
281
Vastaukset
- Anonyymi
En valitse mitään noista. Mikään noista tuskin täyttää hygieniavaatimuksia, joten soitan elintarviketarkastajille vinkkisoiton.
- Anonyymi
Vaihdan kioskia. Sitä ennen soitan Eviraan.
- Anonyymi
En kaipaa jäätelööni kenenkään tissihikeä, enkä karvoja, tulivat ne sitten turkishaalarista tai ihmisen omasta turkista. Vaihdan siis jäätelökioskia, enkä osta noista mitään.
- Anonyymi
Ykkönen ;). Mies etsii naista, ja sitä rataa. Eikös se ole tämän päivän juttu, p3rversiivisyys siis? Eli tuossa nyt ei ole mitään erikoista.
- Anonyymi
Mahtaisi nännit nöpöttää komeasti kun kylmä jätski hivelisi niitä.
- Anonyymi
Jäätelö lihottaa.
Olen pitkään odotellut Ameriikan mallisia autopesuloita joissa nuoret tytöt käsipesee kärryn, vain g-stringit päällä. Niitä saattaa nyt piakkoin ilmestyä, vesileikkiähän se on, ihan samoin kuin rannoilla ja uimahalleilla. - Anonyymi
Jos jäätelöä tekee mieli ja mikä tahansa kiska osuu kohdalle ja siellä on sitä jäätelöä, mitä haluan, voi se olla mikä tahansa myyjistä.
Tosin soittaisin työsuojelupiiriin ali- ja ylipukeutuneisuuden takia. Syy olla huolissaan.
On se hyvää.
Vilma - Anonyymi
Vedin hänet todenäköisesti nyt kesällä Aurajoki rantaan tai Ruissaloon ja siellä ei tuollaisia ole.
- Anonyymi
*veisin.
Kauhean epähygieenistä hillua yläosat paljaana.
Menen Prisman jäätelöaltaalle. Siellä on runsas valikoima ja voin poimia mukaani hygieensesti pakatun jäätelön. 😁🍨🍦- Anonyymi
Mitäs, jos siellä jäätelöaltaalla jäätelöluukun aukaistua kurkistaa tissimies, joka on mennyt jäätelöaltaaseen vilvoittelemaan, kun ulkona on +35 lämmintä ja sitten, kun mies sieltä ylös kömpii pelkissä vaaleanpunaisissa tangoissa, niin kylmiä jäätelöitä on tarttunut miehen kruppiin, kun mies on siellä jäätelöaltaassa makoillut ja hikiseen ihoon on kylmät jäätelöt kiinni tarttuneet!
Miehen maatessa on altaassa olleet jäätelöt litistyneet ja osin sulaneet kosketellessaan tissimiehen lämmintä kehoa.
- Anonyymi
4. Kanada
- Anonyymi
Valitsen jäätelökioskin, joka täyttää hygieniavaatimukset, ja on terveystarkastajan hyväksymä. Noista mikään ei täytä.
- Sheena Olin nuorena suomalaisessa ravintolassa, jossa asiakkaita palveli yläosaton tarjoilija.
Vaikka olin herkässä iässä, tarjoilijan tissit eivät kiihottaneet yhtään.
Päinvastoin, olo oli vaivautunut enkä osannut rentoutua.- Anonyymi
1.Koska aitous on parasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4186067- 855406
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484414- 523961
- 603818
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1823492Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1193244Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky643220Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33046- 432289