Nettiauton käyttövoimavalikosta löytyy nyt myös vety 💗👍
Vastaukset 26
- Anonyymi
Vain pommi puuttuu.
- Anonyymi
Ei paljon auta, kun yhtäkään käytettyä vetyautoa ei ole myynnissä Nettiautossa.
- Anonyymi
Ei ole koska kaikki menevät sitä mukaa kun niitä tulee.
Suosio on valtava. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole koska kaikki menevät sitä mukaa kun niitä tulee.
Suosio on valtava.Vetyautojen myynti on käytännössä kuollut kaikkialla maailmassa. Jopa Toyota on hylännyt vetyautot.
- Anonyymi
Kannattaa opiskella vetyautoja ennen ostamista sillä vetyautoilu ei ole niin helppoa kuin netissä annetaan ymmärtää. Viimeiseen 20 vuoteen ei ole missään maassa vetyautot yleistyneet useista yrityksistä huolimatta vaan vetyautokanta on jatkuvasti pyöreästi 0,0% vuodesta toiseen. Jotkut ovat niin pettyneitä vetypropagandan tulevaisuuden lupauksiin ja kokeneet tulleensa huijatuksi että ovat jopa nostaneet ryhmäoikeuskanteen.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18898798/vetyfanit-valehtelevat-sinulle-ja-houkuttelevat-vetyansaan-
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18531011/vetyautojen-ostajat-kokeneet-tulleensa-huijatuksi-ja-nostaneet-oikeuskanteen-- Anonyymi
Toyota on tehnyt täyskäännöksen vetyautojen myynnissä tuomalla noin 15 täyssähköautoa markkinoille lähivuosina. Toisinsanoen myös Toyota joutuu viimeinkin myöntämään ettei vetyautoja saada kaupaksi ja täyssähköautoja ihmiset haluavat ostaa.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18818799/toyota-myontaa-etta-sahkoautot-menevat-paremmin-kaupaksi-kuin-vetyautot-
- Anonyymi
Kun viimeinkin pari vetyautoa tulee nettiautoon myyntiin niin on hyvä seurata kuinka monta kuukautta menee että saadaan viimeinkin kaupaksi, jolloin myynti-ilmoitus katoaa nettiautosta.
- Anonyymi
Kannattaa pohtia mitä saa vetyauton hinnalla ja onko valmis sitomaan pääomansa harvojen vetytankkausasemien varaan. Myös vedyn hakemiselle erikseen kauempaa kannattaa miettiä niin ajallinen kuin rahallinen hinta, sillä aika harvalla ihmisillä on vetytankkausasema sujuvasti matkan varrella kun kunnissa niitä on aluksi vain yksi ja ehkä myöhemmin kaksi.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17259553/mita-saa-70-000---90-000e-vetyauton-hinnalla - Anonyymi
Mahtavaa!
- Anonyymi
Loistavaa 👍
- Anonyymi
Upeaa!
- Anonyymi
Mistä sitä vetyä saa ostaa ja mihin sitä voi lirutella?
- Anonyymi
Lappeenrannasta. Saat atomin siihen kaupan päälle.
- Anonyymi
Ihanaa 💗
- Anonyymi
Nettiauton käyttövoimavalikosta löytyy nyt myös sähkö 💗👍
- Anonyymi
Niin voi nyt valita 👍
- Anonyymi
Ihanasti löytyy 💕
- Anonyymi
Tämä on tulevaisuutta 👍
- Anonyymi
ToYYYYYYYYYYota! Aasialainen ToYYYYYYota! Varmistin pois ja liikkuvat taa!
- Anonyymi
Tämä on niin ihanaa 💗
- Anonyymi
Sieltähän se tosiaan löytyy 😃
- Anonyymi
Tämä on tulevaisuutta 👍
- Anonyymi
Tämä on niin ihanaa 💕
- Anonyymi
Ei edes Hyundai kehtaa laittaa vetyautoa myyntiin nettiautoon.
"Tätä uutta autoa on yritetty myydä Suomessa peräti seitsemän vuotta: nyt hintakin lähes puolittui"
https://www.is.fi/autot/art-2000011401063.html- Anonyymi
Löytyy myös ketju aiheesta.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19037283/hyundai-nexoa-kaupattu-jo-7-vuotta-suomessa-ja-hintaa-tiputettu-noin-50-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars103913Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137784Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197720Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47687Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!28653- 61639
- 47600
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59535Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530