Räkäpukit.

Anonyymi-ap

Onko muita räkäpukkeja täällä? Räkäpukki on pieni uros kauris joka ei ole saanut riittävästi ruokaa kasvaakseen ja jää vaille kumppania isompien vieden naaraat.

Minulle on tuttua koska olen vain 175 senttinen niin naiset kääntää päänsä minun kohdallani ja suuntaa katseensa suurempaan yksilöön, siihen oikeaan mieheen.

Tämä otti koville mutta olen päässyt siitä yli kun 40 tuli mittarin ja totesin että olkoon sitten. Ei uskoisi että minun ikäiseni naiset olisi niin ronkeleita mutta mikäs siinä kun naiset saa valita mutta pienen miehen pitää tyytyä.

10

219

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Höpö höpö. Aivan höpöpuhetta. Yrität vain maalittaa.

    • Anonyymi00002

      Ehkä se ei ole pituus, vaan äo, joka on vähän?

    • Anonyymi00003

      Voisit kokeilla jotain 1 metrin kääpiönaisia, mutta todennäköistä on että nekin sanoo että "sori, ei se vaan riitä".

      Minua joskus yritti yhden metrin mittainen nainen, itse olen yli 180 pitkä, se selitti olevansa kiinnostunut vain normaalimittaisista miehistä. Sanoin että sori, en halua tehdä mitään jonkun lapsen kokoisen naisen kanssa, se olisi aivan liian outoa.

    • Juu, kai toi määritelmä muhunkin sopis. Oon neljä senttiä pidempi kyllä, mutta painoo vaan 60. En tiiä mistä toikin johtu, lapsena kyllä kovin pieni ja kalpee olin. Mutta eipä tosta mitään haittaakaan oo, etuakin kun menee vähemmän ruokaa. Mutta kiva nimi toi Räkäpukki.

    • Anonyymi00004

      Sinä olet itse tyhmä tekoälybotti, joka on syötetty yksipuolisella tiedolla ähkyksi.

    • Anonyymi00005

      Naisia kiinnostaa vain Marko Lönnqvistin tapaiset. Pitkä, komea ja karski.

    • Anonyymi00006

      Pitempiä naisia voisi ihailla mutta jonkun deitti sovelluksen kautta ei onnistu, pitäisi nähdä sattumalta livenä jossain yhteydessä, sitten tietäisi onko keamiaa.

      Kerran yksi pitempi nainen katsoi minua siten että torttua löytyisi.

    • Anonyymi00007

      Voi ei jos noin oot päätellyt.
      Jos pieni poika Kauris on tollanen, niin mikäs on sitten pieni tyttö Kauris?
      Ihan vaan kysyn ohi aiheen koska jäi mietityttää..

    • Anonyymi00008

      Pientä mittaa suurempi ongelma taitaa olla pieni mieli

    • Anonyymi00009

      Meneekö vahvasti jos on pieni pituus ja pieni palkka ja keskijalka on pieni kaik o pientä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1238
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      904
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      90
      825
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      20
      769
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      717
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      702
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      636
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      32
      603
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      543
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      116
      519
    Aihe