sisäministeriö suunnittelee jotain suurkuntia suomeen.. 200 000 asukkaan jättikuntia.Voihan Vee.. silläkö asiat kuntoon saadaan.Mikä Hvetti noita päättäjiä ajaa aina keksimään noita idioottimaisia suunnitelmia.Joo,kustannussäästöjä,potkisivat ensin nuo ministerintollot pellolle,jotain säästöä siitäkin jo sais aikaseksi!!
Nyt ärsyttää!
abnormal
3
286
Vastaukset
- se oikeesti
sua liikuttaa, katso vain omaa pientä napaas, siinä sulle riittävästi lääniä!
- abnormal
se vaan kummasti laittaa vastustamaan tommosta älyttömyyttä..Ihan samaa kun tuo vastauksesi!
..eieieiiii.. missään nimessä.. näin on hywä.. juup kannatetaan ministerin tollot pelolle farmari-pervokin lantakasaa luomaan..
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60834
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111783- 46660
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla221624- 44559
- 55546
- 76533
- 22516
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k83495Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37490