Hengellisen ale-illan siunaus alkaa Treella jo näkyä!! Mormonikirkko paloi tänään!
Saattoi toki sattua lipsahdus satanisteille, eivät tienneet MAP-kirkon olevan kristillisten ulkopuolella. MUtta viestinä selvä!
Sellainen UNELMA toteutuu Treella, jossa "Uskovat ilman rajoja", kokoontuivat uudenvuoden aaton sempaloihin!
Uusnatsistinen yhtye aikoi konseroida täällä myös ja mukana suomalainen yhtye! konserttisali hakusessa vielä?
EN OLE HAVAINNUT NÄIDEN UNELMASUOMESTA-viihdyttäjien olevan asiasta mitenkään huolissaan! Ilmeisesti 6-7 tuhatta ihmistä antoi sen verran fyffeä koppiin, että ollaan tyytyväisiä talouteen muutama päivä. Ja pääasia, että herrat saivat kulunsa korvatuiksi ja jotain jäi vielä NMn kassaankin. Ehkä joku troikasta tarvitsee uuden pirssin tai ulkomaanmatkan!
UNELMA SUOMESTA TREELLA!
DoctorT
2
225
Vastaukset
saat kuulla omin korvin täältä:
http://www.comehome.fi/radio/arkisto08.html- ---
NM nokia missioinin järjestämäksi. Sehän ei ole totta, tohtorilla on muitakin valheita, joita hän täällä levittää, sen jutuista ei kannata kuin pyytää poistoa ylläpidolta. Poista paha keskuudestasi, sanoo Sana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.1353877Taisi kolahtaa....
Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä202538Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte541933Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli771834Suomi edelleen maailman onnellisin maa
Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.2011704- 721015
Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n21972Anniina Valtonen odottaa - Sai 2-vuotiaalta lapseltaan napakan heiton!
Suosikkimeteorologi Anniina Valtonen elää uutta vaihetta elämässään. Hän on kertonut odottavansa toista lasta. Valtonen19697Milloin olit onnellinen? Miksi?
Mikä saa sinut onnelliseksi? Suomi on 9. kertaa maailman onnellisin maa. Kuulutko sinä onnellisten suomalaisten joukkoon136686- 59645