Kun on multaa alla niin se soljuu maan sisään.Vettä vähän päälle.Tietenki isot tarpeet astiaan.
Voiko virtsan laskea maahan
12
1780
Vastaukset
- syytä...
kipin kapin ampaista vaunuun ja pissiä sinne. Pyttyyn. Ei tarvitse peittää.
- sakkke
Muista nostaa ensin edes päällimmänen kansi ylös.
- naapurin vaunun
aisalle ulostaa jos heittää siihen sitten maton päälle?
- tässä...
...kysymys asuntovaunusta, vai jostain ihan muusta? Hyi sinua, tuhma poika.
- paljastella
Niin kait sen voi kuiviltaankin tehdä??? Tarviiko kusta pitkin kenttiä?
Ja muista, että jos eukkos pyllistää, niin se voi provosoida muita miehiä...- Tuskimpa...
Tuskimpa provosoi...
- rrrrrrrrr
Tuskimpa... kirjoitti:
Tuskimpa provosoi...
jos pienen lirin maahan päästää,so what.Mihin se karavaanarin koira sen tekee ? Porta pottiin vai ?
- Frank!
Kun katsoo viikonloppuöitä kaupunki- ja kirkonkyläpaikoissa, niin ei siihen virtsan maahan laskemiseen mitään multaa tarvita, eikä vesiä päälle, eikä edes leirintäaluetta. Niin paljon kusta lasketaan suoraan asfaltille tai soralle, jotta ei siinä muutaman karavannarin kuset ole rinnalla mitään. Parhaat vääntää paksummatkin jöötit keskelle kulkutietä.
- Voipi
Ainakin kuseskella pitkin kadunvarsia miksei sitten Leirintäalueella
- Ei hajuakaan
Kyllä asfaltille kusijat tekee hajuja,kun se liri siinä kesällä muhii.
Helsinki onkin junttila, siellä asuvat kaikki jotka eivät ole kotonaan pärjänneet. Tästäkin asetelmasta jo näkee ettei niiltä voi paljoa vaatia.
- hihhuli
Puolet nyky heslaisista on kehäkolmosen ulkopuolelta tulleita maalaisjuntteja, joilla on vielä lantaa varpaanvälit täynnä. Ovat kotonaan tottuneet heittämään aamukuset suoraan porstuan rappusilta, yrittäen sihdata seinänviereen. Mihinkäs ne vanhoista pahoista tavoistaan pääsisi kivikylään muutettuaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.644830Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2643673Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2753373Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1143280Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie332546Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271618- 1051590
- 1721231
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA841130Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."341021