olisi se, jonka kanssa harrastaisit seksiä, jos olisi pakko tai onko sellaista jonka kanssa olisit ilman pakottamistakin?
Kuka suomalainen
21
750
Vastaukset
- SupremeSatan
Valo. Tätä ei tarvinnut miettiä.
- Hossi
Kukahan sellainen mahtaisi olla ?
No jos kerran pakko on niin sit vaikka toi Mari Vainio. - reaktio: Kiira
ei todellakaan tarvitsisi pakottaa...
- ja tietysti
kakkoseen.
- Yksinkertainen blondi
The Crash-yhtyeen laulaja siis:)
- Yksinkertainen blondi
ei tarvitsisi siis pakottaa, ainakaan mua...
- sirpamaikkarilta
kanssa pitäs olla se ase ohimolla taikka ainaki jo niin helvetin iso tuppo rahaa että ei ees laskutaito riitä. Niitä miehiä nyt on niin paljo ettei tiiä edes mistä alottas.
- ???
Veeti Kalliota panisin ilolla. Jos olisi ase ohimolla, niin Katainen menisi
Vapaaehtosesti pantavia vaikkapa,
-Helena Lindgren
-Janina Frostell
-Satu Silvo
-Maria Lund
Enkä mä nyt sano mitään pakko juttuja, mut kyl esmes Kristiina Elstelän ja tän meidän pressan pitäis aika kovasti vongata, että multa sais....viimeksi nähnyt Satu Silvon tuoreita kuvia?
Okei, okei, on sen luonteessa ja olemuksessa sitä jotain.Richartti kirjoitti:
...viimeksi nähnyt Satu Silvon tuoreita kuvia?
Okei, okei, on sen luonteessa ja olemuksessa sitä jotain.En muista koska olisin viimeks siitä edes kuvia nähnyt, mut se vaan on niin Naisellisen Upea Nainen.
- kanssa:
voisi olla hikistä ja Anna-Kaisa Hermusen kanssa taas ei seisoisi.
pilvin pimein. Ketähän mä viimeks kattelin telkkarista vähän sillä silmällä, hmmm...., oiskohan ollu se koiralle koti ohjelman juontaja joka juonsi myös sitä koululaisten sarjakuva-tietokilpailua joka tuli la aamuisin. Sillä oli viime jaksossa aika antava kaula-aukko ja mukavasti heilahtelevat tissit. Niin ja kattelin sitä sunnuntaina pikku krapula-panetuksissani.
Tola: kirjoitti:
http://www.tenyearsproduction.fi/Tuotannot/tuulianna_tola.jpg
(sori, ei löytynyt tissikuvaa)ettei meillä Suomessa oo kunnollista Paparazzi kulttuuria, pitäähän nyt jokaisen tv:n ja viihteen orjan tietää miltä tv-kasvot näyttää alastomina.
- Suuri Isä
Siinä vasta nainen!
- ...
Katkerat lutkat ne kirjoittavat isukin nimellä feikkejä... Toki sinun täytyy olla katkera lutka, ethän muuten feikkaisi juuri Suurta Isää.
Ei oo naismaku ulkonäön suhteen paljon muuttunut sitten vuodesta 2005:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000010&posting=22000000007480264#22000000007480264
No jos aivan pakko harrastaa seksiä jonkun julkkisen kanssa niin se ois.....ööö....ehkä se ois joku jota on tullut livessäkin jututettua. Muista kun ei oikein tiedä mitä ne on.- la.ra
molemmat niin Aki Parviaiselle olisi vaikea sanoa ei...
Ville Niemistäkin voisi kernaasti kokeilla :P - vänkyrä-nainen
kuvitella itseni sänkyyn näiden kanssa:
Eli Mikko joku(en muista sukunimee, mut se soittaa jotain kosketinsoitinta. tummat hiukset. Ihan semmonen sympiksen oloinen mies.
Sit apulannan Toni ja Ville Valo, tietysti
ja...no, ei nyt tuu mieleen muita. - kukka
niin eka tulee mieleen salkkarien ossi ja elastinen ja on varmaan paremmankin näköisiä mutta niitä nyt olen viimeksi nähnyt telkkarista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011631
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581061Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140964- 85922
- 61916
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11810Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t268795Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75765Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61732Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342731