palaisin palstalle 2009 brunettena ja miehenä. Mitä mieltä?
Ajattelin että
18
585
Vastaukset
- Serpico
Meinaatko tosissas? Olisko se luontevampaa sulle? No jos mä sit rupean yksinkertaiseksi blondiksi ellei joku muu ehdi ennen.
Olen kyllästynyt yksinkertaiseen blondiin.Se on tylsimys. Olisitkohan sä parempi blondi?
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
Olen kyllästynyt yksinkertaiseen blondiin.Se on tylsimys. Olisitkohan sä parempi blondi?
Blondina todella vakuuttava ja ilmoitan sen tässä ihan vain siltä varalta, että eräs utelias saisi siitä vihiä tutkimuksiinsa.
- Serpico
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
Olen kyllästynyt yksinkertaiseen blondiin.Se on tylsimys. Olisitkohan sä parempi blondi?
mukava hahmo, olkoon sitten vaikka tylsä. Vaikka ei se mun mielestä ole tylsä.
Voi kyllä olla että mä olisin surkea blondi. Vaikea sanoa, kokemusta ei ole. Mut vaaditaanko sitä? buddy-love kirjoitti:
Blondina todella vakuuttava ja ilmoitan sen tässä ihan vain siltä varalta, että eräs utelias saisi siitä vihiä tutkimuksiinsa.
sen:) Tutkimuksiin?
Serpico kirjoitti:
mukava hahmo, olkoon sitten vaikka tylsä. Vaikka ei se mun mielestä ole tylsä.
Voi kyllä olla että mä olisin surkea blondi. Vaikea sanoa, kokemusta ei ole. Mut vaaditaanko sitä?tarvitse kokemusta, sisäinen blondius ratkaisee:) Unohtamatta yksinkertaisuutta.
Olisi kiva kokeilla jotain uutta. Monimutkainen tummaverikkö...buddy-love kirjoitti:
Olen kuulemma oikeasti sivupersoona.
Minäkin olen. Henkilön nimeltä-------------:)
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
Minäkin olen. Henkilön nimeltä-------------:)
Ai säkin olet sama kuin mä.
Miks mulle kerrotaan aina viimeisenä ja oon aina ihan sekaisin noissa meidän sivupersoonoissamme.buddy-love kirjoitti:
Ai säkin olet sama kuin mä.
Miks mulle kerrotaan aina viimeisenä ja oon aina ihan sekaisin noissa meidän sivupersoonoissamme.mulla on ihan muut sivupersoonat, jotka jyllää;)Emmä jaksa täällä palstalla olla kuin tää blondi ja siihenkin on iskenyt kyllästyminen:I Ajattelin jos palais tänne jonain supermiehenä tai -naisena:)
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
mulla on ihan muut sivupersoonat, jotka jyllää;)Emmä jaksa täällä palstalla olla kuin tää blondi ja siihenkin on iskenyt kyllästyminen:I Ajattelin jos palais tänne jonain supermiehenä tai -naisena:)
Nimittää sut Galaktisten Sankarien koejäseneks. Mutta meillä on raskaita velvollisuuksia ja ne paljastetaan vain jos on valmis kestämään ankaria olosuhteita ja toimimaan yksin suuria pahantekijöitä vastaan.
Onko niin että kestäisit nuo velvollisuudet?- Serpico
yksinkertainen.blondi kirjoitti:
tarvitse kokemusta, sisäinen blondius ratkaisee:) Unohtamatta yksinkertaisuutta.
Olisi kiva kokeilla jotain uutta. Monimutkainen tummaverikkö...Kun ei ole niin ei ole. Sitä sisäistä blondia. Siks mä pidän blondeista, vähän kontrastia itselle. Tylsyyttä kyllä löytyis, onhan mua sanottu S24:n mattivanhaseksi...
Serpico kirjoitti:
Kun ei ole niin ei ole. Sitä sisäistä blondia. Siks mä pidän blondeista, vähän kontrastia itselle. Tylsyyttä kyllä löytyis, onhan mua sanottu S24:n mattivanhaseksi...
sä olet niin kaukana matti vanhasesta (onneksi) että mä tyydyn sit kai olemaan tää blondi, toistaiseksi, kun ei tuuraajaa löydy:)
- Täällä..
saa olla ihan mitä tahtoo.
Jotkut ovat useita yhtä aikaa :) - gek-ko
kuulostaa hyvältä
- yksinkertaisen
vastakohta EI ole älykäs.
- dayum
Mut vain sillä ehdolla että laitat galleriaan sen toisenlaisen kuvan. Joo?
- ???????
Kuka nikki olit?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?944151- 262268
- 2002126
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1011942PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3911732- 1431329
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1001249Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321045Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72956Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?78815